Valmieras Kultūras centrā notiks Rēzijas Kalniņas iestudējums “Viņa-Viņš-Viņa?”
10. decembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks mūzikas un drāmas telpas “OratoriO” izrāde “Viņa-Viņš-Viņa?” – komiska drāma pēc A. R. Gērnija lugas “Silvija” motīviem. Režisore – Rēzija Kalniņa Mēs. Mēs ejam kopā. Un… nez kāpēc šķiet – katrs savā virzienā. Mēs skatāmies. Neredzam. Mēs klausāmies. Nedzirdam. Mēs gaidām, pieprasām viens no otra, bet vai …
Valmieras Kultūras centrā notiks Rēzijas Kalniņas iestudējums “Viņa-Viņš-Viņa?” Read More »










