Koncertprogramma “Mans zelts ir mana tauta” sveic Latviju valsts svētkos

Tikko aizvadīti pirmie divi “MANS ZELTS IR MANA TAUTA” koncerti Ogrē un Cēsis. Šis ir koncertsērijas cikla “ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā” četrpadsmitais gads, un arī šoreiz skatītāju atsaucība silda mūziķu un organizatoru sirdis. Koncerti kā allaž ir dāvana Latvijai tās dzimšanas dienā, un šī gada muzikālā producenta – komponista Jāņa Lūsēna iedvesmots, studijā tapis dziesmas “Kā maigi dzelošs rožu krūms” ieraksts, ko solisti kā sveicienu svētkos sūta visiem klausītājiem. Dziesmas teksta autors ir dzejnieks Normunds Beļskis.

Koncertstāstā “MANS ZELTS IR MANA TAUTA”  piedalās lieliskie dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels, Dināra Rudāne, Anmary, Atis Ieviņš un instrumentālistu grupa Jāņa Lūsēna vadībā. Uz skatuves izskan J.Lūsēna, Z.Liepiņa, R.Paula, I.Kalniņa, U.Marhilēviča, J.Kulakova,
M.Brauna, U.Stabulnieka, H.Zariņa u.c. komponistu melodijas, atsaucot atmiņā tos laikus, kad visi kopā, vienoti dziesmās un ticībā, pastāvējām par savas valsts atdzimšanu.

Šogad kā īpaši emocionāls vēstījums koncertā skan ne tikai izcila mūzika, bet arī latviešu dižgaru – dzejnieku audioieraksti viņu balsīs ar dzeju, kas veltīta mūsu zemei un tautai. „Mans zelts ir mana tauta” koncerti šonedēļ notiks – 10.11 Ādažu kultūras centrā, 11.11 Alūksnes kultūras centrā, 13.11 Jelgavas kultūras namā. Pēc tam 15.11 Rīgā, VEF Kultūras pilī, 16.11 Latgales vēstniecībā GORS, 17.11 Krustpils kultūras namā, 20.11 Liepājas OC Rožu zālē, 25.11 Valmieras Kultūras centrā un 26.11 Tukuma pilsētas kultūras namā. Jelgavā izsludināts arī dienas PAPILDKONCERTS – 13.11 plkst. 14:00.

Iepriekšējos gados šī cikla ietvaros tapušas programmas “Mana dziesma Latvijai”, “Latviešu kino un teātra zelta dziesmas”, “Brīvās Latvijas dziesmas”, “Manas tautas dziesmas”, „Manai Dzimtenei”, „Es savai Tēvzemei”, „Manas Tautas Likteņdziesmas”, „Dod, Dieviņi” , „Pūt, vējiņi” , “Sirdspuksti” u.c.
Koncertciklu jau no pašiem pirmsākumiem iedvesmo un atbalsta Latvijas Radio 2.  Koncertu veido Producentu grupa 7. Biļetes „Biļešu Paradīzē” kasēs.

Sagatavoja:

Maija Tālberga
Producentu grupa 7

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux