Valmieras Kultūras centrā notiks Rēzijas Kalniņas iestudējums “Viņa-Viņš-Viņa?”

10. decembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks mūzikas un drāmas telpas “OratoriO” izrāde “Viņa-Viņš-Viņa?” – komiska drāma pēc A. R. Gērnija lugas “Silvija” motīviem. Režisore – Rēzija Kalniņa
Mēs. Mēs ejam kopā. Un… nez kāpēc šķiet – katrs savā virzienā. Mēs skatāmies. Neredzam. Mēs klausāmies. Nedzirdam. Mēs gaidām, pieprasām viens no otra, bet vai spējam patiesi sajust?
Esam aizmirsuši, kā tas ir – sarunāties. Runāt par būtisko. Bet kas ir patiesi Būtisks? Būtisks ir tas brīdis, tas pagrieziena punkts, kad beidzot ieraugām, sadzirdam viens otru, bet galvenais – paši sevi. Kad klēpī ielec Atklāsme – nebaidies būt tu pats/-i! Atveries beznosacījumu mīlestībai, nebaidies no instinktiem un ļauj sev būt! Būt tādam, kāds/-a tu Patiesi esi.
Mēs iemācāmies sarunāties bez vārdiem. Just viens otru. Būt sev. Viens otram. Vai spējam cieņpilni pamosties patiesai Dzīvei?

Horeogrāfe un režisores asistente: Linda Kalniņa
Lomās: Zane Jančevska, Juris Kalniņš, Laura Erdlāne, Andris Morkāns

No angļu valodas tulkojuši: Uģis Segliņš un Skaidrīte Rubene

Biļetes: 12-18 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīzē”: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/122187

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux