“Zodiaks” uzsāk lielo vasaras koncertturneju

Leģendārā grupa ZODIAKS gatava pilnasinīgai vasaras koncerttūrei un to uzsāks jau jaunnedēļ, 3.jūnijā Jelgavā, brīvdabas koncertzālē Mītava. Pēc tam koncerti notiks vēl divpadsmit Latvijas pilsētās. Ziņa par grupas atkalapvienošanos radījusi lielu interesi ne tikai nozares profesionāļos un mediju vidē, bet arī grupas mūzikas cienītājos.
Pēc trīsdesmit piecu gadu pauzes komponista Jāņa Lūsēna vadībā vienotā programmā izskanēs gan kosmiskā Zodiac instrumentālie skaņdarbi, gan Zodiaka leģendārie hiti Zigfrīda Muktupāvela un Maijas Lūsēnas sniegumā. Ar šiem koncertiem grupas mūziķi saka PALDIES saviem ilggadējiem faniem un līdzjutējiem.
Atzīstot, ka grupas atkalsatikšanās ir emocionāla ne tikai skatītājiem, bet arī pašiem mūziķiem, Zigfrīds Muktupāvels saka: “Ir teiciens, ka divreiz vienā upē neiekāpsi, bet tomēr tagad tā upe ir kļuvusi vēl jaudīgāka un plašāka. Toreiz visi bijām jaunības degsmes pārņemti, tagad klāt nākusi pieredze un cita dzīves izpratne. Grupā ZODIAKS un duetā ar Maiju savulaik sāku savu dziedātāja karjeru, un tagad ir tik lieliski atgriezties “tajos laikos”, bet ar daudz dziļāku izpratni un nojēgu par pasauli.”
Grupas ZODIAKS dziesmas raksturo ne tikai spēcīgi teksti, lieliska mūzika un tās izpildījums, bet arī grupas solistu Maijas un Zigfrīda unikālā balsu tembru saderība.
“Mani fascinē Zigfrīda izcilā muzikalitāte, viņa mūzikas izjūta un balss dziļais tonis. Ir sajūta, ka viņa elpa balstās nevis diafragmā bet kaut kur zemes kodolā. Ja cilvēkam ir dziļa dvēsele, tad arī tas tonis skan, tā ir dvēseles kvalitāte. Es arī ļoti priecājos, ka atkal būsim kopā uz vienas skatuves. Paldies Dievam, daudzo gadu laikā nekas nav zudis, skan tāpat kā senāk,” prieku pauž Maija Lūsēna.
Vasaras koncerttūrē uz skatuves Jānim Lūsēnam, Zigfrīdam Muktupāvelam, Maijai Lūsēnai un ģitāristam Aivaram Gudrajam pievienosies arī Kristens Kupčs (ģitāra), Jānis Lūsēns jun. (bass), Harijs Gūtmanis (sitaminstrumenti), Uģis Upenieks (perkusijas) un Sarma Liede, Austra Kozuliņa, Toms Kalderauskis (papildvokāls).
Zodiaka atgriešanās koncerti šovasar notiks 3.jūnijā, Jelgavā, 10.jūnijā Liepājā, koncertdārzā Pūt, vējiņi, 16.jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē, 15.jūlijā Jēkabpilī, Krustpils brīvdabas estrādē, 21.jūlijā Talsos, Sauleskalna estrādē, 22.jūlijā Alūksnes Pilssalas estrādē, 29.jūlijā Saulkrastu brīvdabas estrādē, 11.augustā Valmieras estrādē, 12.augustā Saldū, Kalnsētas parka estrādē, 16.augustā Dzintaru koncertzālē, 19.augustā Bauskas Pilskalna parka estrādē, 26.augustā Ikšķiles brīvdabas estrādē un 16.septembrī Daugavpils kultūras pilī .

Sagatavoja Maija Tālberga
PRODUCENTU GRUPA 7

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux