Ziemassvētku koncertā – Zigfrīds Muktupāvels, Sonora Vaice un Uģis Roze

Laiks, kad ziemas vēji rāmi virpuļo kopā ar sniegpārslām valša ritmā… Kad pasaule sadodas rokās, lai zeme rastu mieru un cilvēku prāti grieztos uz labo… Kad katra dzīva cilvēka sirds veras Gaismai un Mīlestībai…  Ir Ziemassvētki.
Gada skaistākie svētki ar pasaulslavenu komponistu un latviešu autoru iemīļotākajām  Ziemassvētku dziesmām jaunā koncertprogrammā savedusi kopā trīs izcilus solistus – Sonoru Vaici, Zigfrīdu Muktupāvelu un Uģi Rozi. Elegance, dzirkstošs prieks un brīnišķīga mūzika pāri visam – kā mierinājums, kā cerību un jaunus spēkus dodošs sākums.
Koncerta pirmajā daļā skanēs gan tradicionālās Ziemassvētku melodijas, gan pasaules hiti un klasikas pērles, gan Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Valta Pūces un citu latviešu komponistu dziesmas, savukārt koncerta otrajā daļā dzirdēsim komponista Jāņa Lūsēna ziemas noskaņu melodijas (“Nakts”, “Šai svētā naktī”, “Mazu bridi pirms”, “Ziemassvētku zvaigzne”, “Ir klusa nakts”, “Maza, zila zīlīte”, “Ir daudz pie debesīm zvaigžņu” u.c), kuras jau iemantojušas klausītāju mīlestību daudzu gadu garumā, kā arī vairāku jaunu dziesmu pirmatskaņojumi.
Pie taustiņiem – Jānis Lūsēns, ģitāra – Aivars Gudrais, pie basa – Jānis Lūsēns jun., sitaminstrumenti – Harijs Gūtmanis.
Valmieras Kultūras centrā Ziemassvētku koncerts izskanēs 27.decembrī 19:00. Biļetes iepriekšpārdošanā meklējiet “Biļešu Paradīzē”.
Koncertu organizē “Producentu grupa 7”.

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux