“Valmieras novada Cālēns un Cālis 2023” laureāti – Eva Markus un Valters Grava

16. aprīlī Valmieras Kultūras centrā norisinājās mazo vokālistu konkurss “Valmieras novada Cālēns un Cālis 2023”. Tajā piedalījās 32 Valmieras novada vokālisti.

Konkursā dalībnieki uzstājās divās vecuma kategorijās – “Cālēns” (2-4 gadi) un “Cālis” (5-6 gadi). Kategorijā “Cālēns” uzvarēja Eva Markus (4 gadi) no Kocēniem. Viņa konkursā izpildīja dziesmu “Bučiņas”. Kategorijā “Cālis” uzvarēja Valters Grava (6 gadi) no Valmieras. Valters dziedāja dziesmu “Sniega mākonītis”.

Žūrijas pārstāve, Valmieras Mūzikas skolas pedagoģe un diriģente Inga Zirne: “Šogad ir neparasti labi mazo vokālistu konkursa rezultāti. Prieks par tik daudziem konkursa dalībniekiem ar lieliskām balsīm un lielu muzikālo potenciālu, kā arī par labi izvēlētu repertuāru un kvalitatīviem priekšnesumiem! Žūrijai nebija viegli izvēlēties uzvarētāju. Īpaši liela konkurence bija kategorijā “Cālis”, taču jāteic, ka uzvarētājs Valters Grava bija nepārspējams ar savu vokālu – brīvo un skaisto balsi. Kategorijā “Cālēns” pārliecinoša žūrijas favorīte bija Eva Markus. Jāuzteic organizatoru lēmums sadalīt konkursantus divās vecuma grupās, piešķirot galveno balvu katrā kategorijā. Paldies visiem mazajiem dziedātājiem!”

Valmieras Kultūras centrs saka sirsnīgu paldies visiem konkursa dalībniekiem, viņu ģimenēm un muzikālajiem pedagogiem, kā arī konkursa žūrijai – Valmieras Mūzikas skolas pedagoģei un diriģentei Ingai Zirnei, Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” direktorei Jolantai Bimberei un dziedātājai, komponistei, grupas “Colt” solistei Elīnai Krastiņai!

Paldies par sadarbību Garškopju kustībai “Gardu muti”, tehniskajai komandai – Jānim Balodim un Mārim Salmanim, kā arī Madarai Seilei par pasākuma vizuālo noformējumu!

 

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux