Izrāde PĀRCELTA! Valmieras Kultūras centrā notiks Liepājas Leļļu teātra izrāde “Ucipuci meklē mājas”

Aktiera slimības dēļ 3. martā plānotā Liepājas Leļļu teātra izrāde “Ucipuci meklē mājas” pārcelta uz 14. aprīli plkst. 11.00. Iegādātās biļetes ir derīgas uz izrādi 14. aprīlī. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

***

3.martā plkst. 11.00 Valmieras Kultūras centrā būs skatāma Liepājas Leļļu teātrī tapusi režisora Ģirta Šoļa skatuves versija liepājnieces, rakstnieces un iemīļoto bērnu grāmatu “Ucipuci meklē mājas” un “Ucipuci domā ārpus kastes” autores Zanes Zustas stāstam par pūcīti Ucipuci.

Izrādes galvenā varone ir rotaļu pūcīte Ucipuci, kura ģimenes ceļojuma laikā ir nozaudējusies Itālijā un piedzīvo aizraujošus brīžus, meklējot ceļu mājup pie sava saimnieka – puisēna Kriša. Izrādes veidotāji to nodēvējuši par pasaulē mīlīgāko šausmenīti, jo satraucoši mirkļi mijas ar sirsnīga prieka un jautrības pārpilniem pūcītes un viņas draugu piedzīvojumiem.

Māksliniece Evija Timma-Novika grāmatas “Ucipuci meklē mājas” ilustrācijas pārcēlusi izrādes scenogrāfijā, bet leļļu mākslinieces Laura Rutkovska un Kristīne Dekovice, veidojot Ucipuci, zirnekli, odu un circeni, centušās radīt līdziniekus bērnu iemīļotās grāmatas tēliem. Mikus Frišfelds izrādi ietērpis skaņās un sakomponējis “lipīgas” dziesmas. Bet video ļauj sekot katram Ucipuci solim un redzēt visu, ko redz pati pūce no pagultes, kastes vai skapjaugšas.

Izrāde veidota kā bērnus iesaistošs piedzīvojums un piemērota skatītājiem sākot no 3 līdz 10 gadu vecumam. Izrādes ilgums: 45 minūtes. Gluži kā maza uzvedības rokasgrāmata, tā palīdz sagatavoties dažādām dzīves situācijām – ceļošanai, situācijai, kad pazūd mīļmantiņa, esi nozaudējies pats vai tavs draugs.

Biļetes cena 5 EUR. Grupām no 10 personām, biļetes cena 4 EUR. Bērnu grupu pavadošajiem pedagogiem ieeja bez maksas. Biļete nepieciešama katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/125546 .

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux