Valmieras Kultūras centrā notiks koncertšovs “Tie 90.tie” ar “100Debija”, “Tranzīts” un DJ Agri Semēvicu

14. oktobrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies koncertšovs “Tie 90.tie” ar “100Debija”, grupu “Tranzīts” un DJ Agri Semēvicu.

“100Debija” pamatoti tiek uzskatīta 90. gadu populārāko deju mūzikas grupu Latvijā, kad septiņu gadu laikā sniegto koncertu skaits pārsniedza 400 uzstāšanās reizes, kopumā izdodot četrus mūzikas albumus, kā arī grupas labāko dziesmu izlasi. “Man dimantu nav”, “Sen jau viss”, “Uz sapņiem”, “Noslēpums”, “Sajūsmu okeāns”, “Kā brīnums” un daudzas citas “100Debijas” labākās dziesmas atkal izskanēs koncertā, kas tēlaini iecerēts kā laika mašīna uz ceturtdaļgadsimtu seniem muzikāliem notikumiem.
90. gadu noskaņās un nostalģijā par jaunības dienu diskotēkām aizvedīs leģendārā deju mūzikas grupa “Tranzīts”. Lai arī grupas pirmsākumi meklējami festivālā “Sinepes un Medus 1994”, līdz pat šai dienai neviena īstena ballīte nav iedomāja bez tādiem grupas hitiem kā “Strauts”, “Es nevaru būt balts”, “Zelta būrītis”, “7 dienas” un citām, ko grupas koncertos papildina īpašas horeogrāfijas.
Vakara noslēgumā aicinām uz autentisku 90. gadu diskotēku ar DJ Agra Semēvica izvēlētiem tā laika lielākajiem hitiem. Tā būs laika mašīna uz 90.tajiem!

Ieejas maksa: 15 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”.

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux