Valmieras kultūras centrā apskatāma tautas tēlotājas mākslas studijas 65 gadu jubilejas izstāde

Valmieras Kultūras centrā apskatāma Tautas Tēlotājas mākslas studijas 65 gadu jubilejas izstāde. Tautas Tēlotājas mākslas studija ir pieredzes bagāts kolektīvs ar senu vēsturi un tradīcijām, kura spēks slēpjas paaudžu pārmantojamībā un biedru interešu kopībā. Šogad studija atzīmē 65 gadu jubileju, tomēr studijas vēstures stāsts jāmeklē krietni vien senākos laikos, jo atsevišķu entuziastu aizrautība ar tēlotājas mākslu vienmēr sējusi ļaudīs prieku un bijusi neatkārtojami savdabīga reģiona kultūras dzīves nianse.

 

Studijas vadītāja Daina Leite: “Lai arī visvairāk tiek gleznotas ainavas un klusā daba, izstādes radošais spektrs ir krāšņs un daudzveidīgs, aicinot uz vienkāršu un sirsnīgu dialogu par skaistumu un mākslu mūsu ikdienā. Savā pulkā labprāt aicinām arī jaunus studijas dalībniekus, kuriem ir interese par glezniecību un zīmēšanu.”

 

Jubilejas izstādē dominē ainavas, tradicionālo ziedu un augļu klusās dabas, savukārt jauni iedvesmas avoti meklēti, gleznojot mākslas klasiķu darbu brīvas kopijas.

 

Ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, izstādi var apmeklēt, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Draudzīgi atgādinām, ka izstādes apmeklētājiem jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī jāievēro 2 metru distance no apkārtējiem!

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux