Valmieras estrādē notiks tautas deju koncerts “Dejojot klausījos, ko stāstīja Meža māte”

Nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ Tautas deju kolektīvu koncerts “Dejojot klausījos, ko stāstīja Meža māte” un zaļumballe 1.jūnijā plkst.18.00 Valmieras estrādē NENOTIKS. Informācija par turpmāko rīcību (jaunu pasākuma norises datumu) sekos.
***
Raksti, kas stāsta par mūsu vērtībām un dzīves ritējumu, kas kā pavediens vijas no saknēm uz turpinājumu, kas dzīvo kopā ar mums. 1. jūnijā plkst. 18.00 koncertā “Dejojot klausījos, ko stāstīja Meža māte” Valmieras estrādē tiksies ap 1300 dejotāju – Valmieras novada bērnu, jauniešu, vidējās paaudzes un senioru deju kolektīvi, aicinot piedzīvot to īpašo sajūtu, kas dzīvo tautas dejas rakstos.
“Tu stāvi pasaules vidū. Paskaties apkārt. Nekā vēl nav. Viss ir tikko sācies. Balta lapa rakstīs baltu sākumu. Un Laimiņa liks baltu ziedu mazajā rociņā. Viss tikai sākas,” ar šādiem vārdiem sāksies lielkoncerts. “Izdejosim mūžseno stāstu par cilvēku un dabu. Cilvēku dabā. Cilvēku kā neatņemamu dabas daļu. Šis koncerts būs īpašs, jo uz skatuves redzēsim dejotājus no pašiem mazākajiem, kam viss tikai sākas, līdz viedajiem, daudz pieredzējušiem,” stāsta koncerta režisore Gunita Bārda.
Tautas deju lieluzvedumā iekļautas 24 dejas, kas stāsta par cilvēka dzīves ritējumu, dabu, darbu, latvisko dzīvesziņu, vērtībām. Tās izdejos dažādu paaudžu dejotāji, ļaujot skatītājam saskatīt to īpašu stāstu, kas šobrīd svarīgs tieši viņa dzīvē.
Lielkoncerta režisore – Gunita Bārda, mākslinieciskais vadītājs – JānisKalniņš.
Pēc lielkoncerta (ap plkst. 21.00) aicinām uz šī gada pirmo zaļumballiValmieras estrādē grupas “Ceļojums” vadībā.
Ieejas maksa: 5 EUR (“Biļešu paradīze” kasē un norises vietā pirmslielkoncerta). Bērniem līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot) ieeja ir bez maksas.
Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux