Valmierā notiks Ziemassvētku koncerts senioriem

26. decembrī plkst. 15.00 aicinām Valmieras novada seniorus uz kamerkora “Kaķi” Ziemassvētku koncertu Valmieras Kultūras centrā.

Par gaidāmo Ziemassvētku koncertu stāsta kamerkora “Kaķi” dalībnieks Māris Bušmanis: “Pasaule šobrīd ir savāda. Ir 2021. gada Ziemassvētku laiks. Tiek uzdoti daudzi kāpēc. Uz valstu robežām atrodas tūkstošiem patvēruma meklētāju. Pasaule sašķēlusies dažādu uzskatu piekritējos pandēmijas karā… Bet Latvijā ir, bija un būs arī sniegota ziema, par spīti atkušņiem. Zīlītes klauvējiens pie loga un runča kuplais kažoks to atgādina. Ziemas klusums un baltums, gatavošanās svētkiem ļauj uzburt sapņus, bez kuriem nevaram. Tāpat kā ticēt brīnumiem. Visneticīgākais un prātīgākais sāk domāt, kas notiek dvēselē.”

“Dabā mēness vairs nav vien vēstītājs tam, kad sēt un stādīt, kad būt uzmanīgam attiecībās ar citiem. Ziemassvētkos mēness ir viens no spoguļiem, kas rāda dabas rāmumu, apspīd bērnu draiski celtos sniegavīrus. Sniegs no ērtības traucējoša dusmu objekta pārtop zemi sedzošā villainē. Un zvaigznes mudina sapņot par ko tālu, nesasniedzamu, kas bieži vien ir tepat blakus. Ziemassvētki saaicina kopā ģimeni. Kāda nesaprašanās tiek atdota pagātnei. Dabā un cilvēkos ir miers. Kaut uz brīdi,” turpina Māris Bušmanis, piebilstot, “par to, kā ik gadu, būs Ingas Zirnes, Līgas Iesmiņas, Līgas Ivānes un kamerkora „Kaķi” dāvātā tikšanās mazu brīdi pirms Ziemassvētkiem. Tikšanās, kurā būs runa par to, par ko atgādināja kāds nesen jauniešu vidū noticis gadījums, kad jaunā gada vēlējumu un apņemšanās spēlē viens no dalībniekiem bija izlozējis lapiņu, uz kuras bija rakstīts: „Jaunajā gadā es pateikšu maģiskos vārdus: „Es tevi mīlu”, uz ko laimīgais ieguvējs noraidoši atbildēja: „Nē, es to neteikšu!” Kad neizpratnē tika jautāts, kāpēc, atbilde bija: „Par mīlestību nerunā. To jūt.””

Pasākuma apmeklējums Valmieras novada senioriem ir bez maksas, iepriekš saņemot personalizētu ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Tālrunis informācijai un ieejas karšu rezervācijai: 64207207. Vietu skaits ierobežots! Uz pasākumu līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, ieejas karte un derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Lūdzam uz koncertu ierasties savlaicīgi, ieplānojot laiku dokumentu pārbaudei!

Foto: Kamerkoris “Kaķi” (2019.g. Ziemassvētkos)

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux