Valmierā koncertēs austriešu dziesminiece un aktrise Alīsija Edelvaisa

Ar vairākiem koncertiem nākamā gada martā Latvijā koncertēs austriešu dziesminiece, multiinstrumentāliste, cirka māksliniece un aktrise Alīsija Edelvaisa (Alicia Edelweiss).
Mūziķes dzīves stāsts līdzinās piedzīvojumu filmai. Būdama pusaudze, Alīsija sāka savu muzikālo karjeru kā ielu muzikante, divus gadus ar autostopiem apceļoja Eiropu. Alīsijas muzikālo stilu varētu raksturot kā kamerpopa un eksperimentālās folkmūzikas apvienojumu. Mūziķe izkopusi spilgtu un neaizmirstamu vizuālo tēlu, viņas dziesmu teksti ir kā dzeja, tajos ir daudz tiešuma, nepieradinātības, asuma, humora un arī sirsnības. Edelvaisas koncerti vienmēr ir kā savdabīga teātra izrāde.
2019. gadā Edelvaisa izdeva savu debijas albumu “When I’m Enlightened, Everything Will Be Better”. Vīnē mītošā dziedātāja regulāri uzstājas dažādos Eiropas klubos un festivālos. Viņas neordinārā dzīves uztvere un neparastais skatījums uz dzīvi ļoti silgti izpaužas Alīsijas mūzikā, un tā ir neaizmirsta dzīvā koncerta pieredze ikvienam klausītājam.
Koncerti norisināsies 21. martā Rīgā, Kultūras centrā “Ziemeļblāzma”, 22.martā Valmieras Kultūras centrā.
Biļešu skaits ir ļoti ierobežots. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv

Šeit iespējams klausīties Alīsijas Edelvaisas ierakstus:
https://www.youtube.com/watch?v=v7IiP8Rz_3g
https://open.spotify.com/artist/5XrxRMRkTJ5WeYotu0b5KO

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux