Valmierā ar koncertprogrammu “Glezna” viesosies Mārtiņš Kanters

Mārtiņš Kanters, agrāk pazīstams kā Mārtiņš Ruskis, aicina uz jaunu koncertprogrammu „Glezna” 24. septembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā.

“Samtaina, vīrišķīga balss, lieliska komunikācija ar skatītājiem, spilgtas un iemīļotas dziesmas.”

Koncertprogramma veidota divās daļās – pirmajā daļā dzirdēsiet dziesmas no jaunā albuma „Glezna”, kas tapis sadarbībā Maestro Raimondu Paulu, Guntaru Raču un studijas producentu Gintu Stankeviču, savukārt koncerta otrajā daļā izskanēs dziesmas no komerciāli veiksmīgā albuma „Piparmētru tēja” un Mārtiņa oriģinālskaņdarbi.

Koncertā izskanēs gan ļoti pazīstamās dziesmas – Laime ir akla, Valodiņa, Baltās Rozes, Piparmētru tēja, gan arī īpaši sagatavoti pirmatskaņojumi no jaunā albuma.

„Esmu ļoti saviļņots, ka rudenī došos iepriecināt savus klausītājus ar jaunu koncertprogrammu. Koncertā būs iespēja gan no sirds izdziedāties, gan izsmieties, gan reizēm mierpilni aizdomāties,” saka Mārtiņš.

Koncerta īpašie viesi – Guntars Račs, Saulkrastu jauktais koris „Anima”. Grupa Jura Kristona vadībā – Jānis Čubars (ģitāra), Edijs Šimiņš (bungas), Rolands Stepanovs (bass), Markuss Skraucis (čells), trio “Oranžās”(daiļvokāls), Juris Kristons (taustiņi).

Pēc koncerta būs iespēja iegādāties Mārtiņa albumus – „Glezna” un „Piparmētru tēja”, kā arī satikt mākslinieku un nofotografēties īpaši veidotā fotostūrī.

Biļetes: “Biļešu paradīzē”

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux