TDA “Gauja” ielūdz uz tautas deju kolektīvu koncertu “PA SAULEI”

Tautas deju ansamblis (TDA) “Gauja” ielūdz tautas dejas cienītājus uz koncertu “PA SAULEI” 5. novembrī plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā. Koncertā kopā ar TDA “Gauja”, vidējās paaudzes deju kolektīvu (VPDK) “Gauja” un senioru deju kolektīvu “Gauja FIX” piedalīsies TDA “Teiksma”, VPDK “Teiksma”, DE “Teiksma”, VPDK “Līgo”, TDA “Gatve” un VPDK “Gatve – Otrā iespēja”.

Koncerta režisore Santa Tanenberga: “Latviešu gads ir visu gadu svinams – mēs svinam Sauli. Mēs esam tauta, kas dzīvo pa-saulē – pa saulei. Pa saulei iet, diet, smiet, ritēt, meklēt, atrast, piepildīt, pazaudēt… Pa saulei dzīve iemirdzas, pa saulei dzīve dziest. Mēs svinam Sauli pa-saulē. Saules griežos un ikdienā. Mierīgos gados un trauksmainos. Kā saulespuķes – mēs griežam sejas pret sauli. Ja saule acīs – saule sirdīs.”

Koncerta dalībnieki priecēs ar daudzveidīgu deju klāstu. Izdejosim vairākas zināmas un populāras dejas, kas iekļautas latviešu skatuviskās dejas zelta fondā, kā arī dejas no gaidāmo XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku repertuāra. Tāpat varēs redzēt arī citas gan kolektīvos iemīļotas, gan jaunas dejas,” par gaidāmo koncertu saka TDA “Gauja” vadītāja Evita Kaķīte-Brasa.

Biļetes: 5 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un elektroniski www.bilesuparadize.lv .

 

Foto: Aivis Stračinskis

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux