Svinīgā pasākumā pateicas Tautas Lietišķās mākslas studijai “Valmiera” par dalību NATO Labdarības tirdziņā

26.martā Rīgā norisinājās NATO Labdarības tirdziņa svinīgais pasākums, kura laikā tika pasniegti čeki atbalstu ieguvušajiem labdarības projektiem no Latvijas, kā arī tika izteikta pateicība uzņēmējiem un tirdziņa dalībniekiem, kuri ar savām precēm bija atbalstījuši Latvijas nacionālo stendu NATO Labdarības tirdziņā Briselē, Beļģijā.
NATO Labdarības tirdziņā, ziedojot savus darinājumus ar mērķi vākt līdzekļus dažādiem labdarības projektiem, piedalījās arī Tautas Lietišķās mākslas studijas “Valmiera” vadītāja Baiba Mince un studijas dalībnieces Anita Eglīte, Anita Murīsa, Daiga Muska, Dzintra Koļesņikova, Gunta Ērgle, Gunta More, Inese Pope un Zanda Laima Blaua.
Tautas Lietišķās mākslas studijas “Valmiera” vadītāja Baiba Mince pastāstīja, ka Labdarības tirdziņā studija “Valmiera” piedalījās otro reizi. “Rudenī, vienā no studijas dalībnieku tikšanās reizēm, pārrunājām ieceri ar saviem darbiem piedalīties NATO Labdarības tirdziņā. Dāmas brīvprātīgi atsaucās, atnesa darbus, sapakojām tos kastē un nodevām nogādāšanai uz Labdarības tirdziņu Briselē. Komunikāciju un darinājumu nodošanu uzņēmās mūsu studijas dalībniece Anita Murīsa. Starp labdarībai ziedotajām mūsu darinātajām lietām bija linu dvieļi, galdauti, galda salvetes, tautiskās jostas, adīti cimdi, zeķes, bērnu zābaciņi, tamborētas cepurītes un pat austa soma,” tā Baiba Mince.”
NATO Labdarības tirdziņā Briselē savāktie līdzekļi ik gadu tiek sadalīti labdarības projektiem Beļģijā un citās NATO dalībvalstīs. Šogad Latvijā finansiāls atbalsts tika piešķirts diviem labdarības projektiem – biedrībai “ASPAZIJA” ar mērķi atbalstīt cilvēkus ar kustību traucējumiem un sociāli mazaizsargātās grupas un biedrībai “Sports ikvienam”, lai īstenotu darbu ar cilvēkiem ar kustību traucējumiem, palīdzot viņiem būt aktīvākiem, vairāk iesaistītiem, integrētiem un pieņemtiem sabiedrībā.

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux