Skanēs koncertšovs ar leģendārās grupas “Queen” mūziku “QueenTessence & Rihards Saule”

20. aprīlī Valmieras Kultūras centrā norisināsies koncertšovs Queen Music Show, kas ir jāredz un jādzird katram leģendārās grupas Queen mūzikas fanam!
Mūzikas projekts Queentessence apvieno 7 profesionālus mūziķus, kuri liks skatītājiem aizturēt elpu no aizkustinājuma un dziedāt līdzi. Atšķirībā no t.s. tribute jeb “piemiņas grupām”, kas atdarina oriģinālos Queen grupas dalībniekus, projekta Queentessence mūziķi ir pašpietiekami savā muzikālajā un skatuviskajā izpausmē. Viņi nekopē un neatdarina, viņi kopā ar klausītājiem izdzīvo katra skaņdarba stāstu, gan skaudru kā, piemēram, “Bohemian Rhapsody”, gan koķetērijas pilno “I Want To Break Free”, gan bezrūpīgo “Crazy Little Thing Called Love”.
Projekta kodols un esence ir harismātiskais dziedātājs Rihards Saule, kurš dedzina ar savu enerģiju un temperamentu, apbur ar savu harismu, dabīgo teatralitāti un lielisko skatuves izjūtu. Viņš ir patiess un pozitīvs – atklājums ikvienam, kurš viņu redz vai dzird pirmo reizi. Pavadošo mūziķu un solista Riharda Saules savstarpējā sapratne, mijiedarbība un muzikālais rūdījums veido izcilu grupas
skanējumu un emocijām bagātu šovu.
Uz tikšanos koncertos:
– 20. aprīlī – Valmieras Kultūras Centrā
– 24. aprīlī – Rīgas Cirkā
– 27. aprīlī – Līvānu novada kultūras centrā

Biļetes: “Biļešu Paradīzē”

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux