Skanēs Ditas Krenbergas, Kaspara Zemīša, Lienes Andretas Kalnciemas koncertprogramma “Kas ir šis Bērns?”

18. decembrī plkst. 16.00 Valmieras Kultūras centrā skanēs koncertprogramma “Kas ir šis Bērns?”, kurā apvienojušies trīs labi pazīstami latviešu mūziķi – pieredzes bagātā flautiste Dita Krenberga, dažādos žanros rūdītais ģitārists Kaspars Zemītis un azartiskā ērģelniece, pianiste Liene Andreta Kalnciema.

Viņu sastapšanās mūzikā šoreiz ir Adventa un Ziemassvētku laika zīmē – lai, kopīgi muzicējot, mums nestu mīlestības vēstījumu un dāvātu gaišumu gada tumšākajā laikā. Programmā trijotne iekļāvusi dažādos laikos tapušu franču, itāliešu, angļu un latviešu komponistu opusus, kas mijas ar iemīļotām Ziemassvētku melodijām. Klavieru skanējums te pacilājoši svinīgā, gaišā un sirsnīgā izteiksmē sabalsojas ar smalko flautas dziedājumu un dzidro ģitāras tembru.

Programmā:
Ziemassvētku korāļi, Alfrēds Kalniņš, Kaspars Zemītis, Astors Pjacolla, Enio Morikone, Žaks Ibērs, Džons Raters u.c.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs sadarbībā ar VSIA “Latvijas Koncerti”. Biļetes: 8-12 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide no biļetes cenas. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un elektroniski www.bilesuparadize.lv .

 

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux