SDK “Gauja FIX” ielūdz uz tautas deju koncertu “Sieviete. Vīrietis. Pavasaris.”

Senioru deju kolektīvs (SDK) “Gauja FIX” ielūdz uz tautas deju koncertu “Sieviete. Vīrietis. Pavasaris.” 13.aprīlī plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā! Koncertā piedalīsies SDK “Gauja FIX” un tautas deju kolektīvi, ar kuriem piecu pastāvēšanas gadu laikā “Gauja FIX” bijusi cieša sadarbība – VPDK “Gauja”, SDK “Ex-Lielupe”, VPDK “Dzieti”, VPDK “Savieši” un VPDK “Mūri”.

Koncerta režisore Santa Tanenberga: “Katras dejas, horeogrāfijas pamatā ir stāsts par dzīvi, par attiecībām. Dejā svarīgs ir pāris. Pāra attiecības. Arī tad, kad ir tikai dāmu deja vai tikai kungu deja, viņi jau sevi izrāda kādam, kādam vēlas patikt. Deju koncertos uz skatuves ir tāds dubultstāsts – sievietes un vīrieši, kuri satiekas savā deju kolektīvā un sievietes un vīrieši, kuri izdejo dejas stāstu. Manuprāt, dubultskaisti! No aizlaikiem, no aizmūžiem – kopš Ievas un Ādama – ir sieviete, vīrietis, pavasaris. Pavasaris ir mīlestība. Nesaskaitāmas mīlestības nokrāsas – jūsma, prieks, gaidas, satraukums, uzticēšanās, izbrīns, skumjas, melanholija, greizsirdība, naids, lepnums, aizspriedumi, ziedošanās… Pavasaris – atmoda, plaukšana, ziedēšana, cerība. Pavasaris – turpinājums. Dzīvība, dzīve. Tāpēc – “Sieviete. Vīrietis. Pavasaris.”.

Ieejas maksa: 5-7 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux