Rubenes baznīcas dārzā notiks Vasaras nakts koncerts

21. jūlijā plkst. 21.00 Rubenes baznīcas dārzā izskanēs Vasaras nakts koncerts, kurā piedalīsies operdziedātāja Inga Šļubovska (soprāns), Dita Krenberga (flauta), Inita Malnača (čells), Ilze Ozoliņa (klavieres).

Koncertā skanēs divu izcilu mākslinieču – Ditas Krenbergas un Ingas Šļubovskas duets, kurā balss un flauta savīsies emocionāli krāšņā saspēlē. Kamermūzikas programmā mākslinieces izvēlējušās ietvert 20./21.gs. latviešu autoru skaņdarbus, kā arī mūsdienu angļu komponistu mūziku. Koncertprogrammu caurstrāvo viegla, vasarīgi romantiska noskaņa, kuru raksturo smalki niansēta un stilistiski daudzveidīga vokāli instrumentāla un instrumentāla mūzika. Šajā programmā abām māksliniecēm pievienosies pianiste Ilze Ozoliņa un čelliste Inita Malnača.

Koncertā skanēs latviešu komponistu Arvīda Žilinska, Elgas Īgenbergas, Jāņa Mediņa, Pētera Plakida, Daces Aperānes un šī gada jubilāru Artūra Maskata un Jēkaba Jančevska mūzika, kā arī angļu komponistu – sera Henrija R.Bišopa, Dž. Ratera un M.Heda opusi.

Ieeja: par ziedojumiem

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux