“Prāta Vētras” koncerttūre visā Latvijā

2022. gada vasarā “Prāta Vētra” dosies koncerttūrē “Gads bez kalendāra”. Koncerti notiks piecās Latvijas pilsētās:
23. jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij;
 30. jūlijā Valmierā, Dīvaliņa pļavās;
6. augustā Daugavpilī, stadionā “Lokomotīve”;
13. augustā Ventspilī, Reņķa dārzā;
20. augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē.

Koncerttūrē izskanēs jau iemīļotas grupas melodijas un jaunā albuma “Gads bez kalendāra” dziesmas ar mūsdienu tautas mūzikas grupas “Tautumeitas” piedalīšanos. Koncerttūres skatuves vizuālo konceptu un scenogrāfiju veidojuši Kaspars Roga un Ainars Pastars (SIA “Kompānija NA”).

Šogad, līdzīgi kā iepriekšējos gadus, “Prāta Vētras” komanda ir parūpējusies arī par dabai draudzīgiem koncertu norises veidiem. Ar sadarbības partneru palīdzību vasaras koncertos plānots piedāvāt depozīta dzērienu glāzes un izmantot dabai draudzīgāku degvielu elektrības ģeneratoriem. “Prāta Vētras” komanda šogad aicina uz koncertiem doties ar “CityBee” koplietošanas automašīnām, lai draugu lokā, braucot uz koncertiem, mazinātu savu ekoloģisko pēdu.

“Koncerts Dīvaliņa pļavās notiks jau otro reizi, un mēs ļoti gaidām brīdi, kad pieskandināsim Valmieru! Dziedāt līdzi varēs gan jaunā albuma “Gads bez kalendāra” dziesmām, gan jau iemīļotām melodijām. Tas būs vasaras vakars kopā ar draugiem un mīļajiem. Neviens mēģinājums nevar aizstāt lielo skatuvi, tādēļ šī koncerttūre, atkal satikšanās ar mūsu klausītājiem ir ļoti satraucošs mirklis mums pašiem. Tā būs viena iedvesmojoša sadziedāšanās!” tā koncertu raksturo grupa “Prāta Vētra”.

Biļetes uz koncertiem visā Latvijā pieejamas biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, TC Spice informācijas centrā un pilsētu kasēs. Valmierā biļetes iespējams iegādāties Valmieras Kultūras centra kasē, Rīgas ielā 10. “Prāta Vētras” komanda aicina internetā iegādātās koncertu biļetes nedrukāt, bet gan izmantot iespēju tās saglabāt savā viedierīcē un pie ieejas koncertā uzrādīt digitāli. Iegādājoties biļeti internetā, pieejams arī eKase.lv jaunums – biļešu apdrošināšana sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību “Balcia Insurance SE”, kas paredz naudas līdzekļu atmaksu, ja uz koncertu nav iespējams ierasties iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ.

Koncerttūri “Gads bez kalendāra” atbalsta apdrošināšanas sabiedrība “Balcia Insurance SE”, TC Spice, “Neste Latvija”, oficiālais transporta nodrošinātājs “DSV” un “City Bee”, Samsung Galaxy, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “OK!”, Radio TEV un inbox.lv. “Prāta Vētras” koncerttūres “Gads bez kalendāra” gatavošanās procesam un aizkulisēm var sekot līdzi grupas sociālajos tīklos Facebook https://www.facebook.com/BrainStormLV, Instagram https://www.instagram.com/brainstormofficial/ un mājaslapā www.pratavetra.lv.

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux