Populārais aktieris Ģirts Ķesteris apaļo jubileju svinēs ar izrādi «Vīrietis, kurš gaida»

14.februārī 60.dzimšanas dienu svinēs populārais un skatītāju mīlētais aktieris Ģirts Ķesteris. Šo faktu mākslinieks atzīmēs ar īpaši viņam rakstītu dramaturģes Aivas Birbeles lugas «Vīrietis, kurš gaida» iestudējumu, kura režisors ir Gundars Silakaktiņš un kura pirmizrāde notiks 14.februārī plkst.19 Kultūras centrā «Siguldas Devons». Ģirta Ķestera jubilejas izrāde šopavasar būs skatāma arī citviet Latvijā.
Aktiera jubilejas izrāde ir jautrs un aizkustinošs stāsts par vīrieti, kuram gadās piedzīvojums, kurš liek pārvērtēt savu dzīvi. Parevidēt dzīves «skapi», lai pielaikotu, kurš kostīmiņš vēl der, bet kurš jau ir par mazu. Tas ir laiks pārvērtēt savas bijušās, esošās un nākotnes attiecības. Tas varētu būt arī stāsts par aktieri Ģirtu Ķesteri. Bet varbūt arī nē. Varbūt tas ir uzdevums skatītājiem – uzminēt, kura epizode stāstā ir ņemta no aktiera dzīves, bet kas ir piedomāts. Varbūt tas ir stāsts par mums visiem, nonākot negaidītā situācijā? Bet tas noteikti ir stāsts par attiecībām – par vēlmi mīlēt un tikt mīlētam! Izrādēs uz skatuves Ģirtam Ķesterim pievienosies viņa skatuves kolēģes Lelde Dreimane vai Ērika Eglija-Grāvele.
Kaligula, Drakula, Mefistofelis, Nekrofils, Mekijs Nazis, Dons Žuans, Helge, Emīls Dārziņš, Leons, Fēlikss un vēl un vēl… Ģirts Ķesteris ir reizē viņi visi, un tajā pašā laikā – neviens no viņiem nav Ģirts Ķesteris.
Neatkārtojams, rāmjos neierāmējams un standartos neierakstāms, apbrīnots, nīsts, neskaitāmas reizes nosaukts par seksīgāko vīrieti Latvijā, režisoru iekārots un publikas mīlēts – tāds ir Ģirts Ķesteris. Un tagad viņš visus savus skatītājus gaidīs savās jubilejas izrādēs!
Scenogrāfs – Ivars Noviks, kostīmu māksliniece – Jurate Silakaktiņa, horeogrāfe – Inga Krasovska, mūzikas režisore – Zane Dombrovska, video mākslinieks – Jēkabs Vilkārsis.
Biļetes uz Ģirta Ķestera jubilejas izrādēm var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.

Izrādi «Vīrietis, kurš gaida» varēs noskatīties:
14.februārī plkst.19 Siguldā, Kultūras centrā «Siguldas Devons»
16.februārī plkst.19 Liepājas OC Rožu zālē
6.martā plkst.19 Jelgavas Kultūras namā
8.martā plkst.18 Kultūras centrā «Ulbrokas pērle»
9.martā plkjst.19 Valmieras Kultūras centrā
15.martā plkst.19 Ķekavas Kultūras namā
21.martā plkst.19 Bauskas Kultūras centrā
24.martā plkst.16 Kuldīgas Kultūras namā
27.martā plkst.19 Ogres novada Kultūras centrā
19.aprīlī plkst.19 Rīgā, VEF Kultūras pilī

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux