Piesakies dalībai svētku braucienā!

Valmieras dzimšanas dienā, piektdien, 23. jūlijā, no plkst. 19.00 norisināsies svētku brauciens “Gala pietura: stacija!”. Aicinām Valmieras uzņēmumus, iestādes, organizācijas, ģimenes un ikvienu interesentu izrotāt savu automašīnu, velosipēdu vai cita veida pārvietošanās līdzekli, doties paša izvēlētā maršrutā pa Valmieras ielām, noslēdzot braucienu dzelzceļa stacijā. Galapunktā svētku brauciena dalībnieki tiks iemūžināti fotogrāfijās. Dzelzceļa stacijai kā brauciena galapunktam ir simboliska nozīme – tā izvēlēta, lai sveiktu Pārgauju 100. gadadienā.

Dalība svētku braucienā būs iespēja atraktīvā veidā prezentēt savu uzņēmumu, iestādi vai ģimeni valmieriešiem un pilsētas viesiem. Tiem, kuri plāno piedalīties braucienā, vēlama iepriekšēja pieteikšanās svētku braucienam, līdz 20. jūlijam elektroniski aizpildot pieteikuma anketu: https://ieej.lv/gmomp vai sūtot e-pastu: evija.dzvinko@valmiera.lv (e-pastā lūdzam norādīt organizācijas nosaukumu vai dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, transportlīdzekļu skaitu, kā arī norādīt, kurā laika posmā (no plkst. 19.00 līdz plkst. 20.30) plānojat doties svētku braucienā).

Informācija dalībniekiem:

  • Braucienā var piedalīties ar vieglajām pasažieru automašīnām, motocikliem, velosipēdiem vai citiem pārvietošanās līdzekļiem.
  • Brauciena dalībnieki apņemas ievērot spēkā esošos ceļu satiksmes noteikumus.
  • Aicinām Valmierā dzīvot zaļi un būt atbildīgiem par apkārtējo vidi – izmantot dabai draudzīgu pārvietošanās līdzekļa noformējumu. Ja braucienā tiek izmantoti hēlija baloni, lūdzam padomāt par to nostiprināšanu, lai izvairītos no apkārtējās vides piesārņošanas riska.
  • Aicinām ievērot valstī esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus!
Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux