Otrajās Lieldienās Valmierā notiks tematiska pastaiga “Zaķim pa pēdām” un koncerts

Lieldienas klāt! Lieldienām piestāv olu kaujas un olu ripināšana, kārtīga izšūpošanās šūpolēs, kā arī kustīgas aktivitātes ārā, tādēļ visus – gan mazus, gan lielus – Otrajās Lieldienās, 10. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00  ar prieku gaidīsim uz Lieldienu svinēšanu Valmierā!

Plkst. 12.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies pavasarīgs Tautas deju ansambļa “Gauja” studijas grupu koncerts, savukārt no plkst. 13.00 līdz 16.00 aicinām piedalīties tematiskā Lieldienu pastaigā ar uzdevumiem “Zaķim pa pēdām”. Pastaigas sākums – laukumā pie Valmieras Kultūras centra.

Pastaigas laikā dažādos kustīgos, skanīgos un atjautīgos uzdevumos mazi un lieli cilpotāji varēs pārbaudīt savu veiklību, ritma izjūtu un izveicību. Pastaigas dalībniekus priecēs iemīļoti tēli no radošās apvienības “Pasaku nams”, savukārt Hanzas laukumā ieradīsies četrkājaini svētku viesi – truši no mini zoo “Mežiņi”, kā arī poniji un zirgi no “Valmiermuižas staļļa”. Par atsevišķu samaksu bērni varēs doties izjādē ponija vai zirga mugurā.

Pasākuma laikā varēs iegādāties karstos dzērienus, dažādus našķus un uzkodas.

Neaizmirsti uzlādēt savu telefonu, lai vari ar to iemūžināt kādu košu fotomirkli!

Kas vēl gaidāms Lieldienu pastaigā? To noskaidrosi, dodoties “Zaķim pa pēdām”! Uz tikšanos Otrajās Lieldienās!

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux