Otrajās Lieldienās Valmierā notiks pastaiga ar aizraujošiem uzdevumiem “Zaķim pa pēdām”

Lieldienas tuvojas! Svētkos aicinām gan kārtīgi izšūpoties, gan piedalīties olu kaujās un ripināšanā, gan arī labi izkustēties, tādēļ ģimenes ar bērniem Otrajās Lieldienās, 18. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 ar prieku gaidīsim tematiskā pastaigā “Zaķim pa pēdām”. Pastaigas sākums – laukumā pie Valmieras Kultūras centra.

Pastaigas laikā dažādos aizraujošos uzdevumos mazi un lieli varēs pārbaudīt savu veiklību, atjautību, ritma izjūtu. Mazos pastaigas dalībniekus priecēs iemīļoti tēli no radošās apvienības “Pasaku nams”, savukārt muzikālus sveicienus klātesošajiem būs sagatavojusi vokālā studija “Notiņas” un vokālā studija “Smaidiņi”. Hanzas laukumā ieradīsies četrkājaini svētku viesi – truši no mini zoo “Mežiņi” un poniji no “Valmiermuižas staļļa”. Par atsevišķu samaksu bērni varēs doties izjādē ponija mugurā. Pačukstēsim – uzlādē savu telefonu, lai vari ar to iemūžināt kādu košu fotomirkli! Kādi vēl pārsteigumi gaidāmi? Aicinām to noskaidrot, dodoties pastaigā “Zaķim pa pēdām”!

Pastaigas maršruta karte elektroniski pieejama Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv . Uz tikšanos jau pavisam drīz!

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux