Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Zinību dienas svētki #PirmaisValmierā

1.09.2022

Free

#PirmaisValmierā
1. septembrī
Laukumā pie Valmieras Kultūras centra

12.00 “Laboratorium” zinātniskā izrāde
13.00 Iluzionists Robijs Trankalis
14.00 “Laboratorium” zinātniskā izrāde
15.00 Iluzionists Robijs Trankalis
18.30 Grupa “Audiokvartāls”
20.00 Silent Disco
12.00-16.00 DARE T-kreklu apdrukas darbnīca
13.00-17.00 Izjādes ar ponijiem un zirgu Hanzas laukumā (*par maksu)

Fotostūris pie Dzirnavu ezeriņa

 

1.septembrī laukumā pie Valmieras Kultūras centra norisināsies Zinību dienas svētki #PirmaisVALMIERĀ. Plkst. 12.00 un 14.00 uz interaktīvu izrādi aicina Zinātniskais teātris “Laboratorium.lv”. Izrādes laikā vadītāji kopā ar dalībniekiem veiks eksperimentus un zinātniskus trikus, kas bērniem un pieaugušajiem ļaus ieraudzīt zinātni pavisam jaunā gaismā un iemīlēt to. Plkst. 13.00 un 15.00 šovu ar maģijas un komēdijas elementiem piedāvās iluzionists un burvju triku meistars Robijs Trankalis. No plkst. 12.00 līdz 16.00 koprades darbnīcas DARE T-kreklu apdrukas darbnīcā varēsi izveidot savu apdruku ar #PirmaisVALMIERĀ motīvu, bez maksas to uzdrukājot uz līdzi paņemtā kokvilnas krekliņa vai maisiņa. Būs iespēja izvēlēties baltas vai tumši zilas krāsas motīvu.
Hanzas laukumā Zinību dienā no plkst. 13.00 līdz 17.00 viesosies četrkājaini svētku viesi – poniji un zirgs no “Valmiermuižas staļļa”. Par atsevišķu samaksu bērni varēs doties izjādē ponija vai zirga mugurā.
Īpašā fotogrāfijā savu 1. septembri – atkalredzēšanās svētkus – varēsi iemūžināt tematiskā fotostendā, kas atradīsies pie Dzirnavu ezeriņa.
No plkst. 18.30 Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” aicina jauniešus un visus, kuri sirdī jauni, laukumā pie Valmieras Kultūras centra apmeklēt grupas “Audiokvartāls” koncertu, kurā viegla rokmūzika tiks apvienota ar mūsdienīgām elektroniskām skaņām. Svētku noslēgumā – SILENT DISCO ar DJ Alexx Rea un Tomu Polakenu pie pults.

Labdarības organizācija “Dr. Klauns” aicina 1. septembrī plkst. 11.00 pie Valmieras Kultūras centra tikties ar izturīgo un dzīvespriecīgo Dr. Jaukuli. Viņš no 24. augusta dosies 20 dienu velomaratonā, veicot apmēram 2000 kilometru, lai viesotos dažādās Latvijas vietās un pastāstītu, cik svarīgu uzdevumu veic Dr. Klauni, palīdzot bērniem Latvijas slimnīcās justies drosmīgākiem un veseļoties ātrāk. Velomaratons notiks par godu organizācijas “Dr. Klauns” desmit gadu jubilejai. Turklāt kopā jāpaveic vēl kāds svarīgs uzdevums – jāpiedalās izaicinājumā par lielāko cilvēku sarkanajos klaundegunos skaitu vienā fotogrāfijā. Pēc tam būs rītarosme, novēlot spēku un pavadot Dr. Jaukuli tālākajā ceļā.

Details

Date:
1.09.2022
Cost:
Free

Venue

Laukums pie Valmieras Kultūras centra
Rīgas iela 10
Valmiera, Latvija
+ Google Map
Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux