Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

“ZIEMASSVĒTKU KONCERTS”. Zigfrīds Muktupāvels, Sonora Vaice, Uģis Roze

27.12.2022 @ 19:00 - 20:30

Biļetes cena €15 – €25

Laiks, kad ziemas vēji rāmi virpuļo kopā ar sniegpārslām valša ritmā… Kad pasaule sadodas rokās, lai zeme rastu mieru un cilvēku prāti grieztos uz labo… Kad katra dzīva cilvēka sirds veras Gaismai un Mīlestībai… Ir Ziemassvētki.

Gada skaistākie svētki ar pasaulslavenu komponistu un latviešu autoru iemīļotākajām Ziemassvētku dziesmām jaunā koncertprogrammā savedusi kopā trīs izcilus solistus – Sonoru Vaici, Zigfrīdu Muktupāvelu un Uģi Rozi. Elegance, dzirkstošs prieks un brīnišķīga mūzika pāri visam – kā mierinājums, kā cerību un jaunus spēkus dodošs sākums.

Koncerta pirmajā daļā skanēs gan tradicionālās Ziemassvētku melodijas, gan pasaules hiti un klasikas pērles, gan Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Valta Pūces un citu latviešu komponistu Ziemassvētku tematikai veltītās dziesmas, savukārt koncerta otrajā daļā dzirdēsim komponista Jāņa Lūsēna ziemas noskaņu melodijas (“Nakts”, “Šai svētā naktī”, “Mazu bridi pirms”, “Ziemassvētku zvaigzne”, “Ir klusa nakts”, “Maza, zila zīlīte”, “Ir daudz pie debesīm zvaigžņu” u.c), kuras jau iemantojušas klausītāju mīlestību daudzu gadu garumā, kā arī vairāku jaunu dziesmu pirmatskaņojumi.

Pie taustiņiem – Jānis Lūsēns, ģitāra – Aivars Gudrais, pie basa – Jānis Lūsēns jun., sitaminstrumenti – Harijs Gūtmanis.

Detaļas

Datums:
27.12.2022
Laiks:
19:00 - 20:30
Izmaksas:
€15 – €25
https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/121315

Vieta

Valmieras Kultūras centra lielā zāle
Rīgas iela 10
Valmiera, Latvija
+ Google Karte
Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux