Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Tutas Ziemassvētku koncerts “Piparkūku sirds”

17.12.2022 @ 12:00 - 12:50

Biļetes cena €12 – €18

Tuta uzskata, ka vislabākie Ziemassvētki ir tādi, kurus var pavadīt kopā ar draugiem – Lapsu, Feneku, Āpsīti un, protams, bērniem, kas ik dienas ar aizrautību seko līdzi “Tutas lietām” savās mājās.

Jau atkal tuvojas Ziemassvētku laiks, un jau atkal Latvijā iemīļotā varone Tuta visus mazos tutfanus aicina uz Ziemassvētku koncertu “Piparkūku sirds”, kas bērnu un vecāku sirdis sildīja arī pagājušajā gadā. Tā kā ne visiem izdevās apmeklēt koncertu, bet citi izteikuši vēlmi to redzēt atkārtoti, arī šogad Tuta aicinās uz kopīgām dziesmām, dejām un piparkūk-sirsnīgiem Ziemassvētkiem.

Koncertā bērni varēs klausīties un dziedāt līdzi sev jau zināmajām Tutas dziesmiņām, kā arī dažnedažādām Ziemassvētku dziesmām – sākot ar latviešu tautas dziesmām un beidzot ar pasaulslavenām svētku melodijām. Koncertā piedalīsies arī Tutas dziesmu autore – Amsterdamā dzīvojošā komponiste un dziedātāja Laura Polence. Muzikālo sastāvu papildinās – dziedātājas Beāte Zviedre, Elīna Ose un Madara Orola, kā arī Staņislavs Judins (kontrabass), Rihards Goba (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas), Ernests Mediņš (perkusijas), Oskars Ozoliņš (trompete) un Laura Rozenberga (trombons). Koncerta horeogrāfiju veido Rolands Meržejevskis, bet tā režisore ir Marta Selecka. Koncertu organizē bērnu satura producents “Ausma”.

Koncerta ilgums: 50 min

Koncerts paredzēts bērniem no 1 līdz 7 gadu vecumam.

Ieejas biļete nepieciešama ikvienam apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

Pēc koncerta būs iespēja satikt koncerta varoņus – Lapsu, Feneku un Āpsīti.

Pirms un pēc koncerta darbosies “Tutas lietu” veikaliņš.

Koncerta laikā tiks fotografēts un filmēts; iegūtie audiovizuālie materiāli var tik izmantoti “Tutas lietu” publicitātes nolūkos un koncerta atspoguļojumam medijos.

Detaļas

Datums:
17.12.2022
Laiks:
12:00 - 12:50
Izmaksas:
€12 – €18
https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/121560

Vieta

Valmieras Kultūras centra lielā zāle
Rīgas iela 10
Valmiera, Latvija
+ Google Karte
Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux