Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Senioru vokālā ansambļa “Dziesmotā senatne” 20 gadu jubilejas koncerts

24.09.2022 @ 14:00 - 15:30

Biļetes cena Bez maksas

24. septembrī plkst. 14.00 Valmieras pagasta senioru vokālais ansamblis “Dziesmotā senatne” aicina uz 20 gadu jubilejas koncertu Valmieras pagasta kultūras namā (Vanagu iela 4).

Senioru vokālā ansambļa “Dziesmotā senatne” vadītāja Inese Reinfelde pastāstīja, ka koncertā izskanēs muzikāla retrospekcija par kolektīva radošās darbības otro desmitgadi. “Koncertprogrammā būs gan tautasdziesmas, gan patriotiskas dziesmas, kas jo īpaši šobrīd ir tik svarīgi. Dziedāsim arī dziesmas par un ap Čaku, savukārt koncerta otrā daļa būs lustīgāka, izpildīsim labi zināmas, piemēram, Brāļu Laivinieku dziesmas.”
Koncertā ar muzikāliem sveicieniem viesosies arī ansambļa “Dziesmotā senatne” draugu kolektīvi – Valmieras pagasta senioru vokālais ansamblis “Mežābele”, Raiskuma pagasta senioru vokālais ansamblis “Laika ritmi”, Rencēnu dziesmu draugu kopa “Dedzieda” un Veclaicenes senioru jauktais vokālais ansamblis.
“Kolektīvam jubilejā novēlu skanīgas balsis un izturību – esam sagatavojuši skaistu koncertprogrammu, ar ko vēlamies iepriecināt mūsu draugus un klātesošos,” novēl Inese Reinfelde.
Koncerta apmeklējums bez maksas.

Detaļas

Datums:
24.09.2022
Laiks:
14:00 - 15:30
Izmaksas:
Bez maksas
Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux