Loading Events

« All Events

ATCELTS! Rokmūzikas leģenda Guntars Mucenieks. 40 gadi uz skatuves koncertfestivāls

2.08.2024 @ 19:00 - 20:30

€20

Pasākums ATCELTS! Organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām!

***

Rokmūzikas taustiņu leģenda Guntars Mucenieks svin 40 gadus uz skatuves

Ilggadējs latviešu leģendārās rokgrupas “Līvi” dalībnieks, taustiņinstrumentālists komponists un dažādu projektu līdzautors Guntars Mucenieks aicina nosvinēt savu 40 gadu skatuves jubileju koncertfestivālos Brocēnos, Liepājā, Valmierā un Rīgā.

Valmierietis ar Liepājnieka dvēseli, Guntars Mucenieks, savā mūziķa karjerā bijis daudzu Latvijā populāru muzikālo projektu dalībnieks. Kopš 1984. gada aktīvi  darbojies dažādās blūza, roka un kantrī mūzikas grupās kā “Rīts”, “Wiskey Band”, “The Cucumbers”, “Libau” un “Vidzemnieki”, periodiski bijis sesijas mūziķis “Apvedceļš”, “Viktors Tilčiks”, “Crazy Daisy”, “Kokmuižas muzikanti”, “Marko Ojala”, “Māris Blāže” un “Dakota”, piedalījies internacionālos projektos Dānijā un Norvēģijā, kā arī vadījis savu skaņu ierakstu studiju un sadarbojies ar tādiem Latvijā labi zināmiem mūziķiem kā Igo, Elīna Krastiņa, Tomass Kleins, Linita Mediņa, Zintis Žvarts, Ainars Pūpols, Valdis Indrišonoks, Louie Fontaine un repa apvienību “Kreisais Krasts”.

2014. gadā Guntars dibina radošo apvienību “ZVANI”, kurā realizē savus skaņdarbus un darbojas kā komponists, dziedātājs un mūziķis. Šodien Guntars joprojām ir tautā ļoti iemīļotās rokgrupas “Līvi”, kā arī citu muzikālu apvienību “Rudens Vēju Muzikants”, “Felikss Ķiģelis group” un “Espresso”, dalībnieks.

Viņa autorībā un līdzautorībā radītās dziesmas Latvijas radio ēterā skan ikdienu un tieši tās tiks atskaņotas Guntara 40 gadu uz skatuves jubilejas koncertos Brocēnu kultūras namā, Pegaza pagalmā Liepājā, Valmieras estrādē un VEF kultūras pilī Rīgā.

Koncertos varēsiet dzirdēt tādus populārus skaņdarbus kā “Zvani”, “It neko nevienam”, “Zābaku dziesma”, “Ozolam” un “Laika dziesmiņa”.

Jubilejas koncertos kopā ar Guntaru uz skatuves kāps un muzicēs mākslinieka dēls, ģitārists un dziedātājs Henrijs Eduards Mucenieks (Henny), basģitārists Andris Akermanis, ģitārists Mārtiņš Bērtulis, kā arī sitaminstrumentālists Gundars Lintiņš un viņa talantīgais  dēls pianists Elvis Lintiņš, kā arī lieliskie vokāli – Jānis Drēģeris, Uldis Kākulis, Ināra Rubīna, Oļegs Einbergs, Elīna Krastiņa, Ilmārs Vējiņš kā arī sieviešu koris “Laiksne” un kamerkoris “Kaķi”u.c.

Koncertos viesosies Guntara draugi un mūzikas kolēģi – grupa “Līvi”, apvienības “Rudens Vēju Muzikants”, “The Cucumbers” ar Jāni Drēģeri, “Apvedceļš”, kā arī mūziķi Tomass Kleins, Zintis Žvarts, Egils Mežs un Ainars Pūpols.

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux