Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Latvijas teātru dziedošo aktieru salidojums “O, kādi zēni!”

14.04.2023 @ 19:00 - 20:30

Biļetes cena €15 – €25

Šajā pavasarī un vasarā uz muzikālu salidojumu «O, kādi zēni!» aicinās labākie Latvijas teātru dziedošie aktieri Juris Hiršs un Gundars Grasbergs (Latvijas Nacionālais teātris), Imants Strads un Gints Andžāns (Dailes teātris), Edgars Pujāts (Liepājas teātris), kā arī neatkarīgie aktieri Kristians Kareļins, Andris Bērziņš un Jānis Kirmuška.

Koncertos skanēs gan populāras latviešu komponistu dziesmas no teātra izrādēm («Zilais karbunkulis», «Lilioma dziesma» u.c.), gan citas iemīļotas melodijas – piemēram, dziesmiņa «Puiši, puiši, kas tie puiši», «Bez puišiem nevar tik un tā», «Es šonakt sēdēšu uz jumta», «Trīs lietas», «Palaid puķīti pa dambi», «Nepareizā dziesma» («Par zaļu pat vēl zaļāks») u.c. Protams, neiztiks arī bez jokiem un labsirdīgas apcelšanās, kā arī jautriem uzdevumiem skatītājiem un mīklu minēšanas. Arī skatītāji katrā koncertā tiks aicināti dziedāt līdzi, tāpēc ieteicams laikus atkārtot zināmāko dziesmu vārdus!

Par pavadījumu gādās pavadošā grupa «ARmaestro» Anatolija Livčas vadībā: Miķelis Vīte (bungas), Viktors Veļičko (kontrabass), Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Anatolijs Livča (klavieres).

 

Koncerti notiks:

16.martā Ādažu Kultūras centrā

24.martā Kultūras centrā «Ulbrokas pērle»

31.martā Ventspils teātra namā «Jūras vārti»

10.aprīlī Jelgavas Kultūras centrā

14.aprīlī Valmieras Kultūras centrā

Detaļas

Datums:
14.04.2023
Laiks:
19:00 - 20:30
Izmaksas:
€15 – €25
https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/126020

Vieta

Valmieras Kultūras centra lielā zāle
Rīgas iela 10
Valmiera, Latvija
+ Google Karte
Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux