Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Grupas “Pienvedēja Piedzīvojumi” akustiskais koncerts un filma

12.04.2024 @ 19:00 - 21:00

€18 – €24

Sagaidot leģendārās latviešu rokgrupas “Pienvedēja Piedzīvojumi” trīsdesmit gadu kopābūšanu, grupa pie klausītājiem dodas ar koncertiem un dokumentālo filmu. Tas būs nebijis formāts, kad filmas skatīšanās tiek apvienota ar koncertu. Jāņa Orbidāna dokumentālā filma par grupu jau tika izrādīta galvaspilsētā, bet, tā kā lielu interesi par filmu izrādījušas lielākas un mazākas Latvijas pilsētas, arī tādas, kur grupa savas pastāvēšanas laikā nav spēlējusi, radās ideja apvienot koncertus ar filmu.
“Šajā koncertsērijā spēlēsim gan skaļākus, gan pieklusinātākus koncertus. Kādu variantu izvēlēties – skaļāku vai klusāku – lēmuši paši koncerta rīkotāji,” par gaidāmo koncertsēriju stāsta grupas bundzinieks Pēteris Lunde.

Filma ir iedvesmojošs stāsts par trīs jauniešiem no Sabiles, kuru interese par mūziku, bezbailīgā tiekšanās pēc sava skanējuma un draudzība rezultējusies klausītāju pilnās zālēs. Latvijā zināmi mākslinieki, mūziķi un grupas atbalstītāji, kuri bijuši kopā ar “Pienvedējiem” viņu ceļā, aizvedīs skatītāju nostalģiskā ceļojumā, kas piepildīts ar mūziku, atmiņām un nepielūdzamu jaunības garu. Šī filma nav tikai veltījums grupai, tas ir spēcīgs stāstījums par deviņdesmito gadu jaunatni un skarbo mūzikas vidi. Katrā koncertvietā būs iespējams ar mūziķiem tikties, aprunāties un uzdot sev interesējošus jautājumus.

Jānis Orbidāns ir režisors ar vairāk nekā 15 gadu TV pieredzi, līdzautors seriāliem “Pa kokas pēdām. Kolumbija”, “Briedis pret Briedi” un neskaitāmiem citiem TV projektiem, kā arī viens no kinofilmas “Dzimuši hokejam” autoriem.

Biļetes: 18-24 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide.

Details

Date:
12.04.2024
Time:
19:00 - 21:00
Cost:
€18 – €24
Website:
https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/135886

Venue

Valmieras Kultūras centra lielā zāle
Rīgas iela 10
Valmiera, Latvija
+ Google Map
Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux