Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

ATCELTA! Argentīnas tango izrāde “Tango. Where the Story begins”

21.04.2023 @ 19:00 - 21:00

Biļetes cena €21 – €32

ATCELTA Argentīnas tango izrāde “Tango. Where the Story begins”. Organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām!
Naudu par iegādātajām biļetēm var saņemt “Biļešu Serviss” kasēs.
Informācijai:
tel. +371 66100335, e-pasts: info@bilesuserviss.lv

***
21. aprīlī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies Argentīnas tango izrāde “TANGO. WHERE THE STORY BEGINS”.

Marcos Ayala Tango Company
Argentīnas tango no Buenosairesas
Ilgums : 2 stundas ar atarpbrīdi
Vecuma ierobežojums: 14+
Izrāde, kura aived mūs pie saknēm, pirmsākumiem. Atskaites punkts, kurā plauka kaisle un iekāre. Mūsikas izjūta, kas drīz vien pārvērtās dejā un kurā savijās kopā dažādi sociālie slāņi. Markoss Ajala kopā ar savu trupu rada izsmalcinātu vizuālo pasaku, kas dzimusi viņa mākslinieciskajā un horeogrāfiskajā koncepcijā, parādot mums šīs “rioplatense” dejas bagātību, kuras saknes līdz mūsdienām saglabājušās vēl jo spilgtāk nekā jebkad agrāk.
Markoss Ajala – režisors, horeogrāfs un dejotājs, Viens no labākajiem tango dejotājiem pasaulē, pieliek visas pūles, lai tango būtu aktuāls žandrs nākamajām paaudzēm.
19.gadsimta vidū tango valdīja pār Argentīnas krogiem. Stīvajā Eiropā dejai ļoti ilgi bija uzlikts tabu vienkārši tāpēc, ka to uzskatīja par
sabiedrības zemāko slāņu izklaidi. Vecā Pasaule padevās vien tad, kad saprata: tāda enerģētika un izaicinoša atklātība nepiemīt nevienai citai dejai pasaulē. Satriecoša kustība, solo un dueti, neparasta elegance, nevainojama tehnika, mīlestības un kaisles atmosfēra. Spēks, egoisms, tieksme pēc uzvaras un panākumiem, spēja ar dejas palīdzību pārvarēt visus šķēršļus, no ēnas iznākt gaismā. Un, protams, brinišķīga mūzika, iespēja transformēties dejā, naivums un dziļums, māka atrast sevi, pārvērst vienā vesalumā. Un vēl – tā ir kustības saruna ar mūziku un nebeidzama vēlme mīlēt. Tā ir deja uz netveramās gaismas un tumsas robežas.
Video

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux