Koncertu ciklā “Mūda” šovasar uzstāsies Linda Leen & Rihards Lībietis

Šovasar jau ceturto gadu izskanēs mūzikas un dabas sintēzes koncerts “Mūda”. Šoreiz tas norisināsies Kokmuižas promenādē, Kocēnos 17. jūnijā plkst. 21.00. Koncertā uzstāsies Linda Leen un Rihards Lībietis.
Mūziķu tandēms Linda Leen un Rihards Lībietis aicina piedzīvot koncertpieredzi uz saulgriežu sliekšņa – koncertu cikla “Mūda” ietvaros Valmieras pusē. Saules un gaismas daudzināšana kā spilgtākais vadmotīvs caurvīs koncertprogrammu gleznainajā Kokmuižas promenādē. Improvizācija, atmosfēriski eksperimenti, dažādu kultūru iedvesmoti motīvi un dabas dziedinošā klātbūtne – elementi, kas kopradīs šī vakara maģiju. Uz tikšanos!
Sajūtu koncerti “Mūda” ir muzikāls baudījums, kura laikā izvēlētā norises vieta kļūst par neierastu, vēl neapgūtu skatuvi un vienlaikus – skaistu ainavisko scenogrāfiju. Katrs koncerts apvieno Latvijā iemīļotus mūziķus, savukārt dabai šajā koncertu ciklā piešķirta vadošā loma.
Informācija apmeklētājiem:
-būsim sarūpējuši sēžammaisus, taču ērtībai var ņemt līdzi arī savu piknika krēslu, sēžamspilvenu vai pledu;
– pirmās 100 biļetes par īpašo cenu: EUR 18. Vēlāk biļetes cena – EUR 20, savukārt pasākuma dienā – EUR 25. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Bezmaksas ieeja bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot).
Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux