Koncertu ciklā “Mūda” uzstāsies Elza Rozentāle un etnodžeza trio

Jau trešo vasaru Valmierā norisinās koncertu cikls “Mūda” – mūzika dabā. Sajūtu koncerti ir muzikāls baudījums, kura laikā izvēlētā norises vieta kļūst par neierastu, vēl neapgūtu skatuvi un vienlaikus – skaistu ainavisko scenogrāfiju.

Šovasar “Mūda” koncertus caurvij tematiskā ievirze: mežs. Mežs ir dabas templis. Tas atjauno un dod enerģiju caur viselementārākajām maņām. Tā ir “es” sakārtošana, meditācija. Atgriešanās pie vienkāršības un pirmavota – dabas. Arī šovasar aicinām Tevi būt sajūtu “Mūdā”!

 

27. augustā plkst. 19.00 mežā pie Gaujas, pa ceļam uz Ķelderleju koncertēs Elza Rozentāle un etnodžeza trio, mūsdienu deju grupa “Baltā” un performatīvais projekts “Viņās ir medūzas”.

Koncertā piedalīsies Elza Rozentāle un etnodžeza trio, kura sastāvā ir dziesminieks un ģitārists Jānis Ruņģis, elektriskās ģitāras meistars Svens Vilsons, kā arī bundzinieks un perkusionists Pauls Ķierpe.
Koncertprogrammā skanēs latviešu tautasdziesmu aranžijas un latviešu komponistu melodijas, caur kurām klausītājam būs iespēja sakustināt sava iekšējā patriota sirdsstīgas. Vakars pie dabas ar ģitārām, perkusijām un balsi.

Informācija pasākuma apmeklētājiem:
– pasākuma norises vietas GPS koordinātas: 57.549462, 25.475762
– būsim sarūpējuši sēžammaisus, taču ērtībai var ņemt līdzi arī savu piknika krēslu, sēžamspilvenu vai pledu;
– aicinām padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu;
– biļetes cena: 15 EUR. Bērniem līdz 2 gadu vecumam (ieskaitot) biļete nav nepieciešama. Biļetes pirms koncerta varēs iegādāties arī norises vietā;
– plašāka informācija un biļetes iepriekšpārdošanā:
https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/117745

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux