Koncertā “Jauna jauda” uzstāsies grupas “NUVO”, “Ilonas Maska”, “MenTeM”, “Quickstrike”

1.decembrī plkst. 18.00 ar skaļu, dinamisku un jaudīgu vakaru iesāksim koncertciklu “Jauna jauda”. Pasākums domāts tiem, kuri ir un jūtas jauni un traki, gatavi dažādām mūzikas sintēzēm un jaunākajām tendencēm. Smagais metāls, garāžroks un oldshool rokenrols – tik intensīvās krāsās iekrāsots būs “Jauna jauda” koncerts, kurā uz skatuves kāps četras grupas – metāla apvienība “NUVO”, grupa “Ilonas Maska”, smagā metāla grupa “MenTeM” un “Quickstrike”.

Valmieras metāla apvienība “NUVO” ir savdabīgs divu cilvēku projekts, kas sevī ietver mūziķus no tādām grupām kā “Ambrosia”, “ORĶ”, “Banzai”, “SKYFORGER”. Grupas skanējumu var raksturot kā intensīvas un haotiskas metālmūzikas sakausējumu ar klasiskās mūzikas noskaņām. Dziesmas ir veidotas kā mazi stāstiņi, kas rosina iztēli un palīdz mazliet aizklīst pārdomās par dzīves ritējumu. “NUVO” aktīvi koncertē no 2012.gada un šobrīd nesteidzīgi strādā pie jauna albuma, kas solās būt pavisam jaunās skaņās. Grupa ir sniegusi koncertus gan Baltijas valstīs, gan arī ārpus tām, prezentējot savu pirmo veikumu – “Laiks ir asinīs”. Tas ir ieguvis 2018.gada Latvijas metālmūzikas gada balvu nominācijā “Gada debija”. Uz skatuves “NUVO” ir kāpuši kopā ar tādām grupām kā “THE BLACK DAHLIA MURDER”, “HEXIS”, “SKYFORGER”, “TESA”. Uzstāšanās tiek raksturotas kā emocionālas un enerģiskas.

Grupa “Ilonas Maska” ir no Valmieras, to 2023.gadā nodibināja domubiedri mūzikā – Kaspars, Kristaps un Oskars. Grupa spēlē garāžroku / pankroku, un tās muzikālās ietekmes sakņojas Latvijas andergraundā un deviņdesmito grandžā. Dziesmu saturā tiek ieaustas tēmas par cilvēku atkarību no mūsdienu tehnoloģijām, domu kontroli, procesiem sabiedrībā, kā arī eksistenciāliem jautājumiem. “Ilonas Maska” ir: Kaspars (ģitāra, balss), Kristaps (bass, balss) un Oskars (bungas).

“MenTeM” ir smagā metāla grupa, kas dibināta 2021.gadā Valmierā. Grupa spēlē sladžmetāla un grūvmetāla apvienojumu, iekļaujot arī progresīvās mūzikas elementus un zemus ģitāras skaņojumus. Grupa pašlaik strādā pie pirmā albuma, kura dziesmas varēs dzirdēt koncertā.

“Quickstrike” sevi raksturo: “”Quickstrike” ir autentiska oldschool rokenrola pieredze – skaļa, ugunsnedroša un bez robežām, aprokot mūsdienu vienveidīgās grupas zem zemes. Skaņa, šovs un viss, kas Tev jau sen pietrūka no veco laiku rokenrola, vienā priekšnesumā, kuru nevar atļauties laist garām!”

Koncerta “Jauna jauda” apmeklējums ir bez maksas, saņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Tālrunis informācijai: 64207207.

Nākamais koncertcikla “Jauna jauda” pasākums gaidāms 14. februārī, kad Valmieras Kultūras centrā uzstāsies Patrisha, “Rīmdari” un mūsdienu deju grupa “Baltā”.

 

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux