Kocēnu Kultūras namā notiks koncerts “Dziedot un dejojot gaidām vasaru”

25.maijā plkst.17.00 Kocēnu Kultūras namā norisināsies koncerts “Dziedot un dejojot gaidām vasaru”. Koncertā piedalīsies Kocēnu Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) “Savieši” (vadītāja Ilona Migla) un Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan” (mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča, diriģents Rūdolfs Bērtiņš, kormeistare un koncertmeistare Līga Ivāne).
VPDK “Savieši” vadītāja Ilona Migla par gaidāmo koncertu saka: “Koncertā “Dziedot un dejojot gaidām vasaru” klātesošie varēs baudīt sirsnīgu, vasarīgu un skaistu dziesmu un deju programmu. Dziedātājiem un dejotājiem tā būs satikšanās ar ģimenēm, draugiem un skatītājiem. VPDK “Savieši” koncertā izdejos šīs sezonas iemīļotākās dejas, kā arī vairākas dejas no 1.jūnijā gaidāmā tautas deju koncerta “Dejojot klausījos, ko stāstīja Meža māte” repertuāra. Kopā ar skatītājiem dosimies pretī vasarai, pretī dziesmai un dejai!”

Jauniešu kora “Skan” mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča pastāstīja: “Koncerta sākumā koris pārsvarā izdziedās a cappella dziesmas, kā arī vairākas dziesmas ar instrumentālo pavadījumu interesantās un neparastās aranžijās. Koncertprogrammā skanēs, piemēram, Jāņa Šipkēvica un Andra Sējāna “Tu kā es kā”, dziesma no “The Beach Boys” repertuāra, Vinsa Klārka “Only You” un Riharda Ženē “Itāļu salāti”. Koncerta noslēgumā dziedāsim vairākas dziesmas no grupas “Labvēlīgais Tips” repertuāra.” Irēna Zelča piebilst, ka jauniešu koris “Skan” aizvadījis muzikāliem notikumiem un panākumiem bagātu sezonu, kas noslēgsies koru lielkoncertā “Jaunā zelt” Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos 15.jūnijā un īpašo viesu statusā grupas “Labvēlīgais Tips” koncertā “Tiekamies pie Freda Saulkrastos!” 29.jūnijā Saulkrastu brīvdabas estrādē.
Koncerta ieejas maksa: 3 EUR. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties “Biļešu Paradīzē”: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/139945 , kā arī pirms pasākuma norises vietā – Kocēnu Kultūras namā.
Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux