Kocēnu Kultūras namā notiks Elitas Patmalnieces meistarklase-tikšanās

17.februārī plkst.14.00 aicinām uz nebijušu, krāsainu un spilgtu notikumu kopā ar mākslinieci Elitu Patmalnieci Kocēnu Kultūras namā.

Kur Elita, tur krāsas, jautrība, košas detaļas, uzdrīkstēšanās, vārdu sakot – prieks! Tā esam pieraduši, un viņa to nemaz nenoliedz: “Kas tad es esmu? Dzīves aktrise! Es esmu māksliniece. Brīvs cilvēks, ko gribu, to daru,” tā Elita Patmalniece.

Visus Elitas studijas apmeklētājus sagaida kopīga zīmēšana un krāsošana, iespēja saņemt sava portreta skici, ko uz vietas uzzīmējusi pati Elita, īpaša mākslinieces darbu mini izstāde, kartiņas un gleznas, krāsainas kleitas, krekli, lakati un trauki. Interesentiem būs iespēja iegādāties Elitas darbus (kleitas, lakatus, T-kreklus, gleznas, krūzītes) kā arī saņemt mākslinieces autogrāfu. Jautras sarunas un interesanti stāsti – bez vecuma ierobežojuma, satikšanās vieta, kurā pulsēt pulsē radošums un prieks no A līdz Z! Uz tikšanos Elitas studijā!

Ieejas maksa: 30 EUR (pirmajām 30 biļetēm), vēlāk – 35 EUR. Biļetes – “Biļešu Paradīzē”, savukārt pirms pasākuma – Kocēnu Kultūras namā.

 

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux