Kocēnos norisināsies tradicionālais Lieldienu pasākums “Kocēnu pavasaris 2024”

Pirmajās Lieldienās, 31.martā, Kocēnos, pie Kokmuižas pils norisināsies tradīcijām bagātais pasākums “Kocēnu pavasaris 2024”.

No plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 notiks Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku darinājumu tirdziņš, savukārt plkst. 11.00 uz lielās skatuves sāksies svētku koncerts kopā ar Lieldienu Zaķi Žani. Koncertā uzstāsies Valmieras brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības orķestris, popgrupa “Notiņas”, Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” vokālā studija “Mūzikas pļava”, Kocēnu pamatskolas tautas deju kolektīvs “Saulītes” un Valmieras sākumskolas deju kolektīva “Pērkonītis” dejotāji, Kocēnu Kultūras nama senioru vokālais ansamblis “Dziesmotā senatne”, Valmieras Yamaha mūzikas skolas vokāli instrumentālie ansambļi “Epic Wolf Orchestra” un “EWO MINI”. Dziesmās lustinās tautas mūzikas grupa “Teikas muzikanti” no Rīgas.

Paralēli koncertam darbosies radošās darbnīcas. Tie, kuri pirms tam vēl nebūs paspējuši izrotāt Lieldienu olu, radošajā darbnīcā “Lieldienotava” varēs nokrāsot savu īpašo olu, rotājot to sīpolu mizās un dabas veltēs. “Lieldienu ligzdā”  kopā ar Zaķu mammu būs iespēja iemācīties vīt ligzdiņu, kurā varēs ielikt savu skaistāko Lieldienu olu vai kādu citu svētku dekoru, savukārt Latvijas Samariešu apvienības atbalsta centri “SOLIS” un “LAIVA” viesiem piedāvās radošas, izglītojošas un sportiskas norises. Kocēnu bibliotēkā varēs apgūt papīra izgatavošanas meistarstiķus un izgatavot īpašas apsveikuma kartītes no otrreiz pārstrādāta papīra. Tāpat pasākuma laikā būs iespēja pārbaudīt savu veiklību dažādās āra spēlēs, kas izgatavotas atbalsta centrā “SOLIS” – kornhols, domino, milzu jenga, un citās, bet “Truša darbnīcā” varēs pagatavot koka atslēgu piekariņus un dažādus galda dekorus Lieldienām un ikdienai. Ar aktīvām nodarbēm bērnus un jauniešus sagaidīs Kocēnu 38.skautu vienība, kā arī ikviens pasākuma viesis varēs pārbaudīt pacietību, aužot lupatu deķi uz rāmja un izgatavojot Lieldienu koka dekorus.

Kā jau ierasts, pasākuma noslēgumā norisināsies tradicionālā “Kocēnu pavasara” loterija ar balvu fondu – mājražotāju un amatnieku sarūpētiem labumiem.

Uz drīzu tikšanos “Kocēnu pavasaris 2024”!

 

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux