Kinodziesmu koncerts “Ar zelta palmu kannā” skanēs Valmieras Kultūras centrā

8.decembrī plkst.19 Valmieras Kultūras centrā izskanēs kinodziesmu koncerts «Ar zelta palmu kannā», kura režisors un scenārija autors ir lieliskais aktieris Mārtiņš Egliens, savukārt populāras dziesmas no filmām un TV seriāliem izdziedās Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Ainars Ančevskis, komponiste un dziedātāja Zane Dombrovska, aktieris un režisors Gundars Silakaktiņš, kā arī Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris. Plānots, ka šoruden koncerts skanēs arī citviet Latvijā.
Koncerta programmā iekļautas dziesmas «Mazu, mazu rasas pili», «Mīļie puiši, labie puiši» no filmas «Īsa pamācība mīlēšanā», «Nakts dziesma« («Melnā vēža spīlēs»), «Viņi dejoja vienu vasaru» («Elpojiet dziļi»), «Dziesma nenosalst» («Limuzīns Jāņu nakts krāsā»), «Bez puišiem nevar tik un tā» («Vajadzīga soliste»), «Meitenes vēl pasakām tic» («Viņas melo labāk»), «Karakalpa dziesma» («Vella kalpi» u.c. zināmi un iemīļoti skaņdarbi. Par muzikālo pavadījumu koncertā rūpēsies instrumentālā grupa: Jānis Zvirgzdiņš (taustiņinstrumenti), Mārcis Vasiļevskis (ģitāra), Ralfs Arbidāns (bass), Anrijs Grinbergs (bungas).
«Ar mīlestību pret latviešu kino mūziku un tās ietekmi uz katra latvieša ikdienu un svētku dienām, ar vieglumu un humoru par kino likteni skarbos vēsturiskajos apstākļos. Īpašā balvu pasniegšanas ceremonijā atjaunosim vēsturisko taisnīgumu un izdalīsim visus
apbalvojumus, kas pelnīti pienākas latviešu kino mūzikai, bet pagājuši secen, jo bija laiks, kad «Lielais Kristaps» vēl nebija dzimis, «Oskars» – pārāk tālu, bet «Zelta palmas zars» nespēja pārliekties pār dzelžu sētu….» ar smaidu saka koncerta dalībnieki, piebilstot: «Tās būs dziesmas, kuras pazīstam un mīlam; jaunās skaņās ar veco labo garšu. Tā kā uz skatuves būs ne tikai teātra, bet arī seriālu aktieri, tad, protams, skanēs arī jaunākie hiti no TV novelēm.»
Biļetes uz koncertu var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux