Jauniešu koris “Skan” ielūdz uz Ziemassvētku koncertu

22.decembrī plkst. 19.30 Valmieras Kultūras centrā notiks jauniešu kora “Skan” koncerts, kurā skanēs Jāņa Lūsēna un citu latviešu komponistu radītās skaistākās un sirsnīgākās dziesmas Ziemassvētku noskaņās.

Jauniešu kora “Skan” mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča pastāstīja: “Mēģinājumos cītīgi strādājam, lai saviem klausītājiem sagatavotu pozitīvu un sirsnīgu koncertprogrammu Ziemassvētku noskaņās. Varu teikt, ka mēs atkal satiksimies mīlestībā. Es priecājos par tik radošu un daudzpusīgu kori: koncertā skanēs dziesmas mūsu diriģenta Rūdolfa Bērtiņa aranžijās, kora skanējumu bagātinās pavadošā grupa Līgas Ivānes vadībā, grupas sastāvā ir mūsu pašu koristi, turklāt koncertā dziedās vairāki solisti no kora “Skan” – Sabīne Petruseviča, Samanta Markus, Aiga Liepiņa, Nora Urbāne, Madars Vanags, Aleksandrs Aleksis Tuņķelis un Rūdolfs Bērtiņš. Pačukstēsim, ka radoši izpausties būs iespēja arī skatītājiem. Kora vārdā saku sirsnīgu paldies par iesaistīšanos koncertprogrammas veidošanā Lindai Mīļajai un Gatim Priedniekam-Melnacim.”

Irēna Zelča piebilst: “Mēģinājumu process šobrīd ir gana sarežģīts, taču mēs nenolaižam rokas. Esam skaitliski lielā sastāvā un, atbilstoši noteikumiem, vienā telpā drīkst mēģināt ne vairāk kā 20 koristi. Pats galvenais – mūs motivē mūzika. Ar dziedāšanu nepelnām naudu – mēs gūstam emocijas, prieku un būšanu kopā. To vēlamies dot arī saviem draugiem, atbalstītājiem un koncertu apmeklētājiem. Uz tikšanos Ziemassvētku koncertā 22. decembrī!”

Biļetes cena: EUR 5. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”. Koncertu var apmeklēt, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Aicinām ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux