Jauniešu koris “Skan” aicina uz koncertu Dikļos

Jauniešu koris “Skan” aktīvi uzsācis jauno radošo sezonu, un jau tradicionāli – aicina visus kora mūzikas cienītājus uz koncertu Dikļu Kultūras centrā – tur 10.novembrī plkst. 19.00 izskanēs Mārtiņdienai veltīts koncerts “Sadziedam Mārtiņos”. Koncertā piedalīsies Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan”, Ādažu novada kultūras centra jauniešu koris “Mundus” un Smiltenes jauktais koris “Lidojums”.
Jauniešu kora “Skan” mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča pastāstīja, ka pavisam zīmīgi – koncertā “Sadziedam Mārtiņos” izskanēs arī divu Mārtiņu komponētas dziesmas. Kopkoris izpildīs Mārtiņa Brauna dziesmas, piemēram, “Mīla ir kā uguns”, “Saule, Pērkons, Daugava”, kā arī Mārtiņa Freimaņa dziesmas.
Irēna Zelča: “Sezonu esam sākuši ar rekordlielu jaunu dalībnieku skaitu. “Skan” dziedātājām piedzimuši seši bērniņi, tai skaitā, Dziesmusvētku mazulīte Anne. Kamēr jaunās māmiņas rūpējas par savām atvasēm, priecājos, ka jaunie dalībnieki lieliski papildina esošo sastāvu. Vienlaikus koncertam Dikļos, gatavojamies koncerttūrei “Lai laime nepāriet” kopā ar grupu “Labvēlīgais Tips”, kas decembrī norisināsies lielākajās Latvijas koncertzālēs, arī Valmierā. “Skan” uzstāsies jaunos tērpos. Kādos? Tā lai paliek intriga! Tāpat esam sākuši darbu pie Mārtiņa Freimaņa dziesmu koncertprogrammas, kas februārī izskanēs Strenčos, bet martā – Valmierā. Īpašu paldies vēlos pateikt Strenču Kultūras centra vadītājai Sarmītei Caunei par iniciatīvu un ierosinājumu šādam koncertam! Savukārt aprīlī gaidāms koncerts Kocēnu Kultūras namā. Uz tikšanos kādā no koncertiem!”

 

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux