Jauniešu koris “Skan” aicina uz koncertprogrammu “Mans laiks”

12. martā plkst. 16.00 Valmieras Kultūras centrā skanēs Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu kora “Skan” koncertprogramma “Mans laiks”.
“Koncertā izpildīsim Jāņa Lūsēna komponētas dziesmas ar Broņislavas Martuževas, Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa un citu dzejnieku rakstītiem vārdiem. Tās dziedās jauniešu koris “Skan” un solisti, viņu vokālu papildinās instrumentālais pavadījums – skanēs klavieres, akordeons un kontrabass. Esam sagatavojuši saviem draugiem un mūzikas cienītājiem skaistu un interesantu programmu ar skanīgām Jāņa Lūsēna dziesmām. Vairākas no tām jau izskanējušas Latvijas Radio kora izpildījumā, būs arī vēl nedzirdētas un mazāk zināmas dziesmas. Atbilstoši koncertprogrammas nosaukumam, izpildīsim Zigfrīda Muktupāvela dziedāto “Tautas laiks” – dziesmu ar tieši šim laikam tik zīmīgiem vārdiem,” stāsta jauniešu kora “Skan” mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča.

“Priecājos, ka korim izveidojies stabils sastāvs. Esam kolektīvs ar vairāk nekā 40 koristiem, taču pārliecinoši skanam pat tad, ja mēģinājumā kopā vienā telpā drīkstam dziedāt ne vairāk kā 20. Esam optimisti – dziedam ar sajūtu, ka viss būs labi! Mūsu kolektīvā arī šajā neziņas pilnajā laikā nekas neapstājas – notiek intensīvi mēģinājumi, ir piedzīvotas kāzas, piedzimuši vairāki bērniņi. Kā ar humoru mēdzu teikt – koris šobrīd ir “jauno māmiņu klubs”. Tomēr pats galvenais – lai visi esam veseli!” saka Irēna Zelča, piebilstot, ka “Skan” šogad gaidāmi vēl vairāki nozīmīgi muzikāli notikumi. Viens no tiem – dalība uzvedumā “Dziesma dejo. Deja skan.” augustā Mežaparka Lielajā estrādē, Rīgā. Tāpat notiek gatavošanās Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem – koris svētkiem gatavojas gan muzikālā ziņā, gan arī vizuāli – top stilizēti tautastērpi.

Biļetes uz jauniešu kora “Skan” koncertu var iegādāties “Biļešu paradīzē”. Biļetes cena 5 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide. Apmeklējot koncertu, aicinām ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus!

Foto: Uģis Brālēns

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux