“Jauna jauda” koncertā piedalīsies Patrisha, “Rīmdari”, deju grupas “Baltā” un “Divided”

14.februāra vakarā aicinām uz jaudīgas un pozitīvas enerģijas piepildītu otro koncertu cikla “Jauna jauda” koncertu. Koncertā piedalīsies dziedātāja, dziesmu autore un radio personība Patrisha, repmūzikas apvienība, grupa “Rīmdari”, mūsdienu deju grupa “Baltā” un deju grupa “Divided”.

Dziedātāja Patrisha plašākai auditorijai debitēja 2019. gadā, izdodot četrus singlus un minialbumu izdevniecības “Universal Music Group” paspārnē, kā arī saņemot “Zelta mikrofona 2019” balvu par labāko gada debiju. Patrisha dzied un uzstājas jau kopš agras bērnības – viņa piedalījusies vairāk nekā 60 vokālistu konkursos, gūstot godalgas gan Latvijā, gan ārvalstīs, un jau no 15 gadu vecuma uzstājusies ar savu pavadošo sastāvu.

Repmūzikas apvienību “Rīmdari” pārstāv Reinis Radziņš (Reinis Ragga), Jānis Broks (Brokss), Jānis Bendiks (Marshals) un Krišs Baglais. Zīmīgi, ka visi grupas dalībnieki ir no Cēsu puses un Latvijas hiphopa aprindās pazīstami kā solo izpildītāji. Grupai ir svarīgi, lai vēstījums tekstos ir uztverams un skanējums ir muzikāls, tādēļ teksti tiek pasniegti klasiska hiphopa manierē un pavadījumi tiek pašu radīti vai rūpīgi piemeklēti.

Kopā ar Patrishu un “Rīmdariem” koncertā uzstāsies divas deju grupas no Valmieras – mūsdienu deju grupa “Baltā” un deju grupa “Divided”.

Ieeja: 10 EUR. Biļetes – “Biļešu Paradīzē”.

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux