Informācija Tutas koncerta “Vasaras ceļojums” apmeklētājiem!

Piektdien, 20. augustā, plkst. 13.00, plkst. 16.00 un plkst. 18.00 Jāņparkā, Valmierā, notiks Tutas koncerts “Vasaras ceļojums”. Rūpējoties par koncerta apmeklētājiem, aicinām:

– Ierasties koncerta norises vietā savlaicīgi, ieplānojot laiku dokumentu pārbaudei. Pirms koncerta būs iespēja nofotografēties ar Tutas draudzeni – lielo Lapsu. Ieeja uz koncertu tiks atvērta stundu pirms pasākuma. Ieeja pasākuma teritorijā būs no Rīgas ielas puses, savukārt pēc koncerta izeja no teritorijas būs uz Upes ielas pusi.

– Sagatavot un pie ieejas uzrādīt personalizētu biļeti uz koncertu, derīgu Covid-19 sertifikātu (digitālā vai drukātā formātā) vai laboratorisko analīžu rezultātus (vai antigēna testa rezultātu), kā arī personu apliecinošu dokumentu.

– Lietus gadījumā izmantot lietusmēteļus (nevis lietussargus), lai netraucētu mazākajiem koncerta apmeklētājiem.

– Līdzi ņemt savu sēžamspilvenu vai pledu, ja vēlaties baudīt koncertu sēžot. Koncertā būs sagatavotas sēdvietas, taču to skaits ir ierobežots.

– Ievērot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Atgādinām, ka pasākumā var piedalīties personas, kuras:

  • ir vakcinējušās pret Covid-19;
  • ir pēdējā pusgada laikā pārslimojušas Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu un tas ir negatīvs;
  • pēdējo 6 stundu laikā ir veikušas Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.
    Pasākumā var piedalīties bērni līdz 11 gadu vecumam ieskaitot bez testa veikšanas. No 12 gadu vecuma nepieciešams uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu vai negatīvu testa rezultātu.

Biļete nepieciešama katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

Lai patīkams koncerts!

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux