Informācija par Valmieras Kultūras centra darbību no 15.11.2021.

Ievērojot valdības sēdē pieņemto lēmumu par izmaiņām kultūrvietu darbībā no 15.11.2021., Valmieras Kultūras centrs informē par izmaiņām un turpmāko darbību.

IESTĀDES UN PASĀKUMU APMEKLĒTĀJIEM
– No 15. novembra Valmieras Kultūras centrs darbosies “zaļajā režīmā” jeb epidemioloģiski drošā vidē. Valmieras Kultūras centru, tai skaitā iestādē notiekošos pasākumus un izstādi, varēs apmeklēt, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

– Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi, savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

– Valmieras Kultūras centra apmeklētājiem jālieto mutes un deguna aizsegs gan koplietošanas telpās, gan pasākumu laikā (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam).

– Atbilstoši noteikumiem, pasākumi notiks pēc jauna sēdvietu plāna, starp katrām blakus esošajām divām sēdvietām nodrošinot divu sēdvietu distanci.

AMATIERMĀKSLAS KOLEKTĪVU DALĪBNIEKIEM

No 15. novembra amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi klātienē tiks organizēti tikai “zaļajā režīmā” līdz 20 dalībniekiem katrā grupā. Mēģinājumus varēs apmeklēt ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Aicinām būt sociāli atbildīgiem pret sevi, saviem tuvākajiem un apkārtējiem!

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux