Etno kokļu kopa “ILGÕ” ielūdz uz 5. gadadienas koncertu “Pūru cēlu saulītē”

Etno kokļu kopa “ILGÕ” ielūdz savus draugus, atbalstītājus un kokļu mūzikas cienītājus uz kolektīva 5. gadadienas koncertu “Pūru cēlu saulītē” 13. maijā plkst. 16.00 Kocēnu Kultūras namā.
Etno kokļu kopas “ILGÕ” vadītāja Zane Sniķere: “Koncerts ir mīļa kopā būšana pašām priekš sevis un par prieku citiem. Lai gan nosaukums “ILGÕ” ir tapis tikai nesen, tomēr pieci gadi ir paskrējuši nemanot. No bikliem pirmajiem akordiem, stīgu ieskandināšanas un apjaušanas, esam tikuši līdz mīļākajām dziesmām, melodiju “tamborēšanai” un tehniski sarežģītiem skaņdarbiem. Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu un skanīgs – ar spēlēšanu. Es ārkārtīgi lepojos ar katru un visiem koklētājiem kopā! Katru mēģinājumu skatos, klausos, priecājos un no sirds pasakos par kopīgi izspēlēto un piedzīvoto! Šis ir tikai sākums un tik lielas lietas mums vēl priekšā!”
“Zanes enerģija, beznosacījuma mīlestība un viņas pacietība ir neizmērojama! Lai kā arī reizēm ietu mēģinājumos, Zane ar savu vieda cilvēka mīlestību, kas iemiesojusies gados jaunā sievietē, prot ar smaidu atrisināt visus mūsu stiķus un niķus. Varu teikt tā – ja dzīvē laimējas satikt šādu jaunu cilvēku ar tik gudru bagātību, tā ir dieva dāvana! Paņemot kokli klēpī, tu atjaunojies, ieskandinies, uzpildies. Lai mums pirksti nenogurst sniegt šo prieku arī citiem!” saka etno kokļu kopas dalībniece Judīte Bukša, viņa kolektīva sastāvā ir jau ceturto gadu.
Zane Sniķere par jubilejas koncertprogrammu piebilst: “Veidojot koncerta programmu, sapratām, ka tā “pūra lāde” nu jau ir tik liela sakrāta, ka pietiek ne vienam vien koncertam. Tādēļ tikai vienu daļiņu no mīļām dziesmām izspēlēsim 13. maija koncertā.”
Koncerta apmeklējums bez maksas, ikviens laipni aicināts!

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux