Dziedātāja Olga Rajecka savu nozīmīgo jubileju svinēs ar vērienīgiem koncertiem visā Latvijā

2022. gada 7. janvārī nozīmīgu jubileju svin lieliskā latviešu dziedātāja un Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliere Olga Rajecka. Lai atzīmētu šo notikumu, māksliniece ieplānojusi vairākus lielus koncertus, kuros viņa aicinās piedalīties māksliniekus, ar kuriem krustojušies viņas radošie ceļi.

«Koncertos piedalīsies gan deju kolektīvi, kuros esmu dejojusi un joprojām dejoju, gan mani draugi mūziķi, ar kuriem kopā esmu uzstājusies beidzamajos desmit gados, gan komponisti, kuri man rakstījuši dziesmas. Daudzi mani draugi diemžēl jau muzicē uz citām skatuvēm, taču svētki ir jāsvin. Ļoti priecājos, ka esmu nodzīvojusi līdz 2022. gadam, un tas ir tik lieliski, ka vēl varu drusku dziedāt un varu vēl uzdancot. Tāpēc būšu ļoti priecīga par iespēju atkal uzstāties publikas priekšā,» saka dziedātāja, piebilstot – katra koncerta viesu sastāvs atšķirsies.

Jubilejas koncettūri dziedātāja sāks 2.aprīlī renovētajā Lielvārdes kultūras namā. «Šajā koncertā piedalīsies gan «Eolika», gan «Turaidas Roze», dziedātājs Uģis Roze un ģitārists Aivars Gudrais; dziedātāja Aija Andrejeva, Lielvārdes Violetais koris, deju kolektīvs «Madara», kā arī pavadošais sastāvs Jāņa Miltiņa vadībā. Ceru, ka šajā koncertā mums pievienosies čellists Tomass Ančs, kurš ir atgriezies no mācībām ārzemēs.»

Koncertā, kas 8.aprīlī notiks Valmieras Kultūras centrā, piedalīsies grupas «Vitamīns» (Olga ar šo grupu sāka sadarboties 1978.gadā) un «Bāze 7», kā arī mūziķi Aigars Krēsla, Raimonds Macats un Aigars Grāvers.

Latgales vēstniecībā «GORS» Rēzeknē 9.aprīlī Olga Rajecka uzstāsies kopā ar mūziķiem Andri Baltaci, Andri Eriņu un vijolnieci Ingu Zeili no grupas «Laimas Muzykanti», grupu «Baritoni» u.c. «Koncerta pirmajā daļā ar Uģi Rozi dziedāsim skaistās Imanta Kalniņa dziesmas. Otrajā daļā skanēs manas populārākās dziesmas īsti latgaliskās aranžijās, kuras veidos Andris Baltacis savā stilā.»

VEF Kultūras pilī 22.aprīlī koncerta pirmajā daļā piedalīsies pati Olga, ģitārists Aivars Gudrais un dziedātāja Zane Gudrā, un tajā iekļauti skaņdarbi no programmas «Buramdziesmas». Koncerta otrajā daļā Olga aicinājusi pievienoties deju kolektīvus «Rotaļa», «Šaine» un «Līgo. «Šajā daļā gan dziedāšu, gan dejošu, un varu apsolīt, ka būs gan kopdeja «Saule riet», gan «Rakstu raksti» un Sidrabrasa», arī «Karsta mana jauna dziesma» un «Krūga Madaļeņa»…»

24.augustā Dzintaru koncertzālē koncertā «Mana svētku diena» piedalīsies teju visi mākslinieki, ar kuriem kopā Olga uzstājusies: «Dāmu pops», dziedātāja Aija Andrejeva, «Turaidas Roze», «Eolika», kultūras ministrs Nauris Puntulis, mūzikas izdevējs un mūziķis Guntars Račs, deju kolektīvi u.c.

Olgas Rajeckas jubilejas koncerti notiks:

2.aprīlī plkst.19 Lielvārdes Kultūras namā. Īpašie viesi: «Eolika», Aija Andrejeva, Uģis Roze, Aivars Gudrais, Lielvārdes violetais koris, deju kolektīvs «Madara» u.c.

8.aprīlī plkst.19 Valmieras Kultūras centrā. Īpašie viesi: «Eolika», «Vitamīns», «Bāze 7», Aigars Grāvers, Aigars Krēsla, Raimonds Macats, u.c.

9.aprīlī plkst.18 Latgales vēstniecībā GORS. Īpašie viesi: Uģis Roze, Andris Baltacis ar grupu, Andris Eriņš, Inga Zeile, grupa «Baritoni» u.c.

22.aprīlī plkst. 19 VEF Kultūras pilī, Rīgā. Īpašie viesi: Aivars Gudrais, Zane Gudrā, VPDK «Madara», «Šaine», «Rotaļa XO», TDA «Līgo» u.c.

24.aprīlī plkst. 16 Ventspils teātra namā «Jūras vārti». Īpašie viesi: «Eolika», Uģis Roze, u.c.

30.aprīlī plkst.18 Vidzemes koncertzālē «Cēsis». Īpašie viesi: «Dāmu Pops», Uģis Roze, u.c.

29.jūlijā plkst. 19 Dobeles Ķestermeža estrādē. Īpašie viesi: «Eolika», Uģis Roze, u.c.

6.augustā plkst.19 Jelgavas brīvdabas koncertzālē «Mītava». Īpašie viesi: «Dāmu Pops», Uģis Roze u.c.

12.augustā plkst.19 Kandavas brīvdabas estrādē «Ozolāji». Īpašie viesi: «Eolika», Uģis Roze u.c.

24.augustā plkst.20 Jūrmalā, Dzintaru Koncertzālē. Īpašie viesi: «Eolika», «Dāmu pops», «Turaidas Roze», Aija Andrejeva, Nauris Puntulis, Guntars Račs, u.c.

26.augustā plkst. 19 Liepājas koncertzālē «Pūt Vējiņi». Īpašie viesi: «Dāmu Pops», Uģis Roze u.c.

3.septembrī plkst. 18 Saulkrastu estrādē. Īpašie viesi: «Dāmu Pops», Uģis Roze u.c.

Visos koncertos piedalīsies pavadošā grupa Jāņa Miltiņa vadībā.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.

Informāciju sagatavoja:

Sandis Mohovikovs, producents

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux