Dziedātāja ALEX piemiņas koncerti «Zvaigznes ceļš» šogad izskanēs visā Latvijā

Vēloties godināt un pieminēt izcilās un neatkārtojamās balss īpašnieku un ilggadīgo grupas «Opus Pro» solistu dziedātāju ALEX (1962 – 2021), kurš pagājušogad būtu svinējis 60 gadu jubileju un, pateicoties to daudzo skatītāju atsaucībai, kuri pērnvasar 6.augustā apmeklēja mūziķa piemiņas koncertu «Zvaigznes ceļš» Lielvārdē, ALEX piemiņas koncerti 2023.gada pavasarī un vasarā norisināsies daudzu Latvijas pilsētu koncertzālēs un brīvdabas estrādēs. Pirmais koncerts notiks jau 17.martā Valmieras Kultūras centrā.

«Ar koncertu Lielvārdē aizvadītajā vasarā kopā mēs uzcēlām skaistāko un lielāko pieminekli manam vecajam rokerim un tētim Alexam. Šis piemineklis ir pilns ar cilvēkmīlestību, prieku, asarām, to maģisko elektrību, ko sauc par rokenrolu, un siltu, siltu gaismu. Jāatzīst, grūti ietērpt visu to emociju gammu, kas manī mutuļo,» pēc Lielvārdes koncerta pauda ALEX meita un koncerta idejas autore, dziedātāja Aija Andrejeva.
Koncertos, kuros skanēs grupas «Opus Pro» zināmākās dziesmas «Es eju tevi zagt», «Rozā lietus», «Dzimene», «Tu un Es», «Mīļais», «Pēdējā pietura», «Šonakt», «Brīvību Baltijai», «Svētuguns», «Kā neviens» u.c., piedalīsies Aija Andrejeva, ģitārists un daudzu grupas «Opus Pro» hitu autors Harijs Zariņš, dziedātāji Jānis Aišpurs, Atis Ieviņš, Dināra Rudāne, Olga Rajecka, Antra Stafecka, grupas «Colt», «Very Cool People», «Laime pilnīga», «Laika suns» u.c. mākslinieki (jāpiebilst, ka katrā pilsētā mākslinieku sastāvs būs atšķirīgs).
Koncertus vadīs Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis, režisore – Maija Kalniņa.

Koncerti «Zvaigznes ceļš» notiks:
17.martā plkst.19 Valmieras Kultūras centrā
1.aprīlī plkst.18 Koncertzālē «Cēsis»
15.aprīlī plkst.18 Latgales vēstniecībā GORS
23.aprīlī plkst.16 Ventspils teātra namā «Jūras vārti»
29.aprīlī plkst.18 VEF Kultūras pilī
14.jūlijā plkst.19 Liepājā, koncertdārzā «Pūt, vējiņi!»
22.jūlijā plkst.19 Kandavā, Ozolāju estrādē
4.augustā plkst.19 Saldus Kalnsētas estrādē
5.augustā plkst.19 Jelgavā, brīvdabas koncertzālē «Mītava» Pasta salā
25.augustā plkst.19 Siguldas Pilsdrupu estrādē
26.augustā plkst.19 Dobelē, Ķestermeža estrādē
9.septembrī plkst.18 Rojas brīvdabas estrādē
Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux