ATCELTS! Latvijas Leļļu teātra izrāde “Arturs un Apaļā galda bruņinieki”

Latvijas Leļļu teātra izrāde “Arturs un Apaļā galda bruņinieki” ATCELTA. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! *** 9. novembrī plkst. 18.30 aicinām uz Latvijas Leļļu teātra izrādi “Arturs un Apaļā galda bruņinieki” Valmieras Kultūras centrā! Izrādes pamatā ir stāsts par četriem 6.b klases skolēniem, kuri, dodoties ekskursijā uz viduslaiku mūra pils muzeju, aiz pārlieku lielas garlaicības iekļūst piedzīvojumos, kas uz visiem laikiem izmaina viņu dzīves un aizsāk galvu reibinošu cīņu par izkļūšanu no muzeja un savām baiļu sienām.

Kā noticēt sev un kļūt par varoni? Kā atšķiras varoņi un varonība leģendā par Karali Arturu un Apaļā galda bruņiniekiem un mūsdienās? Izrādes veidotāji atdzīvinās leģendu par bruņinieku laikmetu, izmantojot leļļu un objektu teātra paņēmienus, bet dramaturģiju balstīs šobrīd visā pasaulē populāro “izlaušanās istabu” jeb “escape room” noteikumos, kad, lai izkļūtu no slēgtas telpas, spēles dalībniekiem ir jāatrisina noteikts skaits uzdevumu.

Lomās:

Gids Venerands, Merlins: Artūrs Putniņš
Karaliene Ginevra: Dace Vītola
Gabriela: Lienīte Osipova
Rozīte: Elīna Bojarkina
Karalis Arturs: Anrijs Sirmais
Arčijs: Matīss Millers
Ansels: Rihards Zelezņevs

Režisors: Edgars Niklasons
Scenogrāfe, leļļu māksliniece: Evita Bēta
Kostīmu mākslinieks: Edgars Niklasons
Mūzikas autori: Mārtiņš Miļevskis, Kaspars Bārbals
Horeogrāfe: Alise Putniņa
Gaismu mākslinieks: Uldis Andersons

Izrādes ilgums: 1 stunda

Izrāde piemērota bērniem sākot no 5 gadu vecuma. Biļetes: EUR 7-10. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”. Biļeti nepieciešams iegādāties katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19, pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests (bērni no 12 gadu vecuma var vakcinēties, tāpēc viņiem jābūt vakcinētiem vai pārslimojušiem). Saprotu, ka apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Apņemos ievērot pasākuma norises laikā un vietā noteiktos epidemioloģiskos noteikumus.

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux