Aktuālā informācija par izmaiņām un turpmāko darbību

Ievērojot valdības pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu visā Latvijas teritorijā un rūpējoties par apmeklētāju veselību, Valmieras Kultūras centrs informē par turpmākajām izmaiņām.

IESTĀDES UN PASĀKUMU APMEKLĒTĀJIEM

– No 11. oktobra pasākumi Valmieras Kultūras centrā notiks tikai “zaļajā režīmā” jeb epidemioloģiski drošā vidē. Pasākumus varēs apmeklēt, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

– Pasākumus, kas notiks “zaļajā režīmā” ar bērniem, bērni līdz 12 gadu vecumam varēs apmeklēt bez Covid-19 sertifikāta, savukārt no 12 gadu vecuma – uzrādot vakcinācijas, pārslimošanas, testēšanas sertifikātu vai arī laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu.

– Valmieras Kultūras centra apmeklētājiem jālieto mutes un deguna aizsegs gan koplietošanas telpās, gan pasākumu laikā (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam).

– Atbilstoši noteikumiem, no 18. oktobra pasākumi notiks pēc jauna sēdvietu plāna, starp katrām blakus esošajām divām sēdvietām nodrošinot divu sēdvietu distanci. Drīzumā personīgi sazināsimies ar to biļešu īpašniekiem, kuriem tiks mainīti sēdvietu numuri.

– Izstādi varēs apskatīt, ievērojot visus “zaļā” jeb drošā pasākumu režīma principus.

AMATIERMĀKSLAS KOLEKTĪVU DALĪBNIEKIEM

No 11. oktobra amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi klātienē tiks organizēti tikai “zaļajā” režīmā līdz 20 dalībniekiem katrā grupā. Mēģinājumus varēs apmeklēt ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Aicinām būt sociāli atbildīgiem pret sevi, saviem tuvākajiem un apkārtējiem!

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux